Tüm Euro 5 Motora Sahip Fiat Lara Hız Sabitleme

mrtaysi

Azimli Üye
Adı
mehmet polat
Euro 5 motora sahip bütün fiat ticari ve binek araçlara hız sabitleme (cruise control) takılır...euro 5 motora sahip fiat araçlarda hız sabitlemenin sistemi zaten mevcut..sadece hız sabitlemeli sinyal kolu alınıp bir oto elektrikçi tarafından araca takılacak ve ben de aktif edeceğim işlem bu kadar...aktivite için bingöle gelmenize gerek yok internetiniz ve birde laptopunuz varsa ben uzaktan bağlantı ile halledebirim..ilgilenenlere duyurulur..ben sanayici falan değilim, öğretmenim.. kolu ben satmıyorum..kolu internetten çok kolay temin edebilirsiniz
001_smile.gif
001_smile.gif
fiyatı 365 tl dir...kendi 2015 model fiorinoma yaptım ve şimdi kullanıyorum..
001_rolleyes.gif
001_rolleyes.gif
0553 643 8017..

Zeguj

Saygın Üye
Doblo
Adı
Halil
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğretmen
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Çöl Grisi
D2 kasa 2012 model safeline dobloya da takılabiliyor mu? Lütfen "Euro 5 ise takılır" demeyin. Çünkü ben Euro 5 olup olmadığını bilmiyorum. d2 kasaların teknolojisi ile d3 kasaların teknolojisi farklı olduğu için bu soruyu soruyorum. Ayrıca Hız sabitleyici taktiginiz d2 kasa doblo var mı? Varsa kol takılmış halde fotoğrafını paylaşabilir misiniz?

kaan_akcay

Daimi Üye
Adı
Kaan AKÇAY
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Bilişim
Modeli
Araç Yılı
2018
Renk
KURŞUN GRİ
@Zeguj
Selamlar bildiğim kadarıyla Euro5 motorlar D4 ile kullanılmaya başladı D2 lerde Euro5 motor olduğunu düşünmüyorum yeni teknoloji

AN7807

Onursal Üye
Adı
Arif
Meslek
esnaf
Modeli
Renk
beyaz
Laptopu arac mi bagliyacaz hocam ? Bagliyacaksak nasil bagliyacaz

mrtaysi

Azimli Üye
Adı
mehmet polat
@AN7807
teamwiever diye bir program var onunla bağlanacam..uzaktan bağlanma çok eski bir olay ya yeni değil..
evet doğru söylediniz laptopu araca bağlayacağız..ara kablo gerekiyor..o kabloyu ben hız sabitleme takmak isteyenlerin adresine kargolayacağım..işlem bittikten sonra bana geri göndercekler..çünkü o kablo çok değerli..o olmadan olmaz..;):)

Son düzenleme:

halinzli

Azimli Üye
Doblo
Adı
musa
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.4
Araç Yılı
2006
Renk
kirmizi
sanırım hocamın söylediği kol grande punto ve linealarda kullanılan kol.

mrtaysi

Azimli Üye
Adı
mehmet polat
@halinzli
aynen..o kol hem sinyal hem silecek hem de cruise control fonksiyonlarını görüyor 3 dalı var yani kolun..bulunması basit bir olay..

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
@Zeguj
Euro 4 euro 5 alakasi yok bence ben 2011 dobloya cruise control takanida gordum 2011 d3 doblolar euro4. Aracin sistemi yeterliyse olur bu is d2 euro 6da olsa olmaz euro5 olsada olmaz euro4 olsada olmaz tabiki tesisat cekmedikten sonra tesisat cekersin o ayri mesele. Ben boyle dusunuyorum

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
Bu 365 lira aktifleatirme fiyatimi?

Zeguj

Saygın Üye
Doblo
Adı
Halil
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğretmen
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Çöl Grisi
mrtaysi benim soruma cevap vermedin henüz, cevabını bekliyorum.

Zeguj

Saygın Üye
Doblo
Adı
Halil
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğretmen
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Çöl Grisi
Cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum.

mrtaysi

Azimli Üye
Adı
mehmet polat
@Zeguj
sayın abim öncelikle tüm mesajlara cevap vermeye çalışıyorum..ve bunu yapmak zoundayım da çünkü konuyu ben açtım..gecikmemin sebebi ise;
size vereceğim cevabı en baştan reddetmenizdendir...''euro 5 se takılır demeyin'' demişsiniz..konuyu açtığım mesajımda belirttiğim gibi ben sanayici falan veya bu işin ticaretini yapan biri değilim..bingölde kendi halinde bir öğretmenim.bu cruise işini de kendi aracım için kafaya taktım öğrendim..hız sabitlemenin meraklısı veya gerçekten buna ihtiyaç duyan insanlara da 100 tl gibi cüz'i bir para yardımcı olmak adına yapıyorum bu işi hepsi bu..çok derin teknik bilgim olmamakla birlikte bu işin en basitinden ve sadesinden bildiğim fiat markası euro 5 araçlarının hepsine bu tesisatı çekmiş direksiyona kadar...euro 4 lerde ve diğerlerinde ise tesisat yok ama çekilebiliyor nitekim yapanlar var..ben sadece aracının euro 5 olduğundan emin olan arkadaşlara yardımcı olabilileceğimi ifade ettim..bu euro 5 veya euro 4 farkını da bilmiyorum keşke bilsem de söylesem..bunun en makul yolu motor noyla servisinizden öğrenebilirsiniz..
hız sabitleme taktırdığım ve aktifleştirme yaptığım kendi aracımdan başka araç yok şimdilik...zaten kendi aracımda tam manasıyla stabil çalıştığını gördükten sonra isteyen arkadaşlara da yardımcı olayım kararı verdim..

Son düzenleme:

mrtaysi

Azimli Üye
Adı
mehmet polat
@duhan13
hayır arkadaşlar aktifleştirme fiyatı 100 tl dir..o 365 kolun fiyatıdır..kolu ben satmıyorum netten veya istediğiniz bir yerden kolu siz temin edip takacaksınız..benim işim sadece aktivite..kolu 0 tl ye de bulabilirsiniz 600 tl yede..

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

Smpo

Saygın Üye
Adı
Hakan
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2010
Renk
Türk Kahvesi
@mrtaysi

Emeğinize Sağlık Hayatı Otobanlarda Hep Uzun Yollarda Geçenlere Tavsiyem Fakat , Ne Büyük Şehirde Nede Küçük Şehirde Çokda Kullanılmıyor . Büyük Şehirde Trafik Derdi , Küçük Şehirde Yol Derdi En Iyisi 600 700 Tl Tutacak Fiyatı Ya Yazılım Attırın Yada Ses Sisteminizi Yaptırıb Derim .
Saygılar

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

cihatbayir

Onursal Üye
Adı
cihat
Modeli
Renk
beyaz
@yunus0635
e5 için garanti diyo benimki şüpheli abi :) bu aktivasyon işini kafam almadı bitek nereden nasıl olacak

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli