Temiz Bir Ses Adına

Barisozbek

Azimli Üye
Adı
Barış ÖZBEK
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Öğrenci
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl beji
@doblo3535
Önlere alpine düşünüyordum ama pioneer daha mı iyi olur ne dersiniz? başlangıç için pioneer teyp(CD olmayan model) önlere 10cm hoparlör(karar veremedim) arkaya da navitech eskiden kalan yuvarlak hoparlörler (1 aylığına idare etsin diye) yorumlarınızı bekliyorum abilerim kardeşlerim :)

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Bilgisayar Destekli Üretim (CNC)
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
Bütçenize göre anfi çıkışlı pioneer teyp hoperlör çaplarına göre 2 takım jbl mid ve pioneer w311 çift bobin subwoofer 5 kanal bi anfi normal bir kullanıcıyı tatmin eder.

Barisozbek

Azimli Üye
Adı
Barış ÖZBEK
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Öğrenci
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl beji
@Sezgin Tok
Bilmediğimden soruyorum kusura bakmayın çift bobin muhabbeti nedir acaba?

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Bilgisayar Destekli Üretim (CNC)
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
@Barisozbek
Subwoofer ların kablo giriş yerleri çift bobin subwooferların rms leri daha yüksektir. Beslemesi daha rahattır.

Mehmet Akif

Saygın Üye
Adı
Mehmet Akif Gülbaş
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
Orta halli bir sistem için şu anda aracında Pioneer 2 amfi bir subwofer çıkışlı teybim var kompenat olarak ta Pioneer düşünüyorum arkalara da Pioneer coax 10 cm Screenshot_20161220-154554.png
Bu sette Pioneer compenat Pioneer bas var amfi roadstar 1800 wat bunu alıp arkalara da 10 cm coax alsam yeterli ve temiz bir ses alabilir miyim

ahmet-42

Daimi Üye
Adı
AHMET
Kan Grubu
A RH +
Meslek
MEMUR
Modeli
Araç Yılı
2004
Renk
BEYAZ
arkadaşlar benim d1 imdeki teyp kontagı çkardıgıma bile 20 dk yakın çalışır dururdu tekrar düşmeye basınca yeniden çalısırdı şimdi pioneer mvh-170ub teyp taktırdım ama orjinal teypteki özellik bunda yok sanırım yada ayarları falan varmı acaba yaga bu şekilde çalışan bir model varmı

Barisozbek

Azimli Üye
Adı
Barış ÖZBEK
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Öğrenci
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl beji
@ahmet-42
Ben ayarlattım. Arkasında bir kablo takıyor sanırım. Kontak ile açılıp kontak ile kapanıyor cihaz da...

Mehmet Akif

Saygın Üye
Adı
Mehmet Akif Gülbaş
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
@Mehmet Akif
Bu seti ayrı ayrı toplasam 600 TL felan tutuyor bunu alıp anfi kabloları mı satsam yerine 2400 ve 3000 wat anfi alıp kalite kabloyla yaptırsam fiyat olarak daha uygunu geliyor montaj da dahil olarak