Site Sayfalarının Yavaş Açmasının Giderilmesi

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
arkadaşlar sizlerde nasıl bilmiyorum ama sitede ana sayfa neysede iç sayfaları açarken bi yavaşlık var bence bunun sebebi kayan araçların resimleri o resimler iç sayfalardan kaldırılıp sadece ana sayfada olursa iç sayfalardaki açma hızının artacağına inanıyorum...

Black Hawk

Saygın Üye
Hemşerim bende sayfalar gayet hızlı açılıyor ama dediğin gibi arada yavaşlamalar oluyor. Yetkililer önerini dikkate alıcaktır.

Bilgisayarla ilgili donanım vs bikaç konu başlığımız var forumda diye biliyorum.. Sadece konu başlığı mı yoksa bilgisayara yönelik bi kategori miydi hatırlamıyorum...

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
Bence Dns değiştirin ben 8.8.8.8 yapıyorum Rokket gibi

Black Hawk

Saygın Üye
Kanyak kardeş sende hemşerim sayılırsın... Eskişehirle de ayrım gayrım yok... Orda doğdum 11 sene oranın toprağına bastım...

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
arkadaşlar k.bakmayın bilgisayar bölümü varmış ben nasıl görmedim anlamadım :D

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Tarayıcı ayarlarınızı manuel yapılandırırsanız, bir sorun yaşamazsınız.

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pazarlama
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012
Renk
Duman Gri
Site php fuison site Sayfa oluşturulma süresi: 0.59 saniye altında olması durumunda site normal olarak acılmış sayılmaktadır. php fusion da yavaşlama sebeblerinden site anasayfa iceriklerden sonra botlar gelir bu google botu yavaş acar analytics vardır bunları iptal etmeniz durumunda googledaki pagerank veya arama motorlarındaki dereceleriiz düşebilir. analytics dediğimde site analizidir. bunu iptal ederseniz site daha hızlı acılacaktır. ama istatistikleri tutmaz. Başka bir sebebte sql in okuması geç olduğudan $settings['opening_page'] dizi öğesini geç okuması buna etkendir.