Rize - Eskişehir Yolu

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
hadi hayırlısı :) şimdiden iyi yolculuklar

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
@2009_premio
İstanbul ankara arası kamera yok zaten bir tane radar var onada denk gelirsen şansına artık 3 snedir her ay gidiyorum bende hiç yakalanmadım

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
@mesut170
Mesut senede 3-4 kere eskişehire gidip gelirim bu dedigim yöntemi deneyerek buldum ne oldugunu kimseye söylemiyorum çünkü benim yüzünden bişeyler olsun istemem sen konu hakkında bilgi sahibisin biliyorum ama şunu söyleyim kamera görmüyor emin olabilirsin hatta bir gün sivrihisara kadar gidelim kendin gör

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
@Alirüzgar
Valla çok merak ettim.

avsarbey33

Azimli Üye
Adı
KADİR BEYOĞLU
Modeli
arkadaşlar genelde yollarda hızınızı gösteren ekranları görünce firene basarız ancak firene basmak için artık çok geçtir çünkü hızınız tespit eden kameralar bu ekranı görmeden önce geçtiğiniz direkler arasındadır, bu nedenle buna dikkat ediniz, ikincisi ise navigasyon cihazlarında radar yerleri belirtilmiştir, bu uyarıları dikkate alın, radarlar genelde aynı yerlere konuluyor, üçüncü olarakta yolda giderken karşı yönden gelen araçların selektör yapıp yapmadıklarını takip edin, radar gören bir çok sürücü karşı şeriitten gelenleri sık selektör yaparak ikaz ederler. dördüncü olarak altımızdaki araçlar kamyonet olarak geçtiğinden hız sınırı 90 km. dir, yerleşim yerlerine yaklaşırken tabelalara uyun 50 ve 70 km diyorsa bunlara riayet edin. emniyet kemerinize de takın kazasız ve cezasız yolculuklar herkese

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Beyler iyi bir navigasyon cihazı almak mı mantıklı yoksa navigasyon ve multimedya özelliği olan double teyp mi almak daha mantıklı olur? Fiyat / performans olarak söyleyin.

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
tek navigasyon cihazı kullanıyorum memnunum

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Abi bir link verir misin? Cihaz nasıl bir şey?

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
Bilmediğim bir cihaz yorum yapamam. Ama bu cihazı 4 senedir kullanıyorum adrese teslim götürüyor

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
@mesut170

Anlaşılabilir ve yeterli bir ürün yani.

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
Evet sesle yazan var tavsiye etmem randımanlı çalışmıyor

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Aselsan olan ürünü almaya karar verdim. İnşallah sıkıntı olmaz. DOUBLE teyp yerine bu daha hesaplı olacak.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
android telefon kullanıyorsanız sygic navigasyon programını tavsiye ederim, radar yerlerini gösteriyor (tabi tahmini olarak)

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
Arkadaşlar o kadar para verip navigasyon cihazı yada navigasyonlu tey almaya hiç gerek yok akıllı cep telefonu kullanmayan yok zaten route 66 navking gezinti programını satın alın 38 tl civarında lisansı var bir daha para ödemiyorsunuz haritaları oldukça güncel yanından geçtiginiz çok bilinen binaları 3d gösteriyor ayrıca telefonun kamerasını acıp yol üzerinde mavi bir cizgi cıkıyor temsili bir araç önünüzden gidiyor sizde onu takip ediyorsunuz( folow me) artı bu görüntüleri kayıtta yapabiliyorsunuz.bende navking navigasyon cihazıda var ama program varken hiç kullanmıyorum

wilyimc

Daimi Üye
Adı
Tayfun Aktürk
Modeli
Renk
Metalik Siyah
Eskişehir-Ankara arası çok radar olur. Hız sınırlarına dikkat.

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
@Alirüzgar

Onu da düşündüm almayı. Hepsiburada'da gördüm linkini. Ama programa çok güvenemedim açıkçası.

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
@EAB53
Program çok düzgün çalışıyor hiç sıkıntın olmaz kardeş kendi sitesi var oradan bilgi sahibi olabilirsin bildigim kadarıyla navking ve route66 firması ortak onun için türkiye haritaları çok iyi dünya genelinde tomtom iyidir ama türkiyede navking öndedir