PANDİZOT AYAKLARI FACİASI...

geremy

Onursal Kurucu
kokplot tarafından yazılan metin:
yeni lerde pandizot ayakları mıdır nedir şimdilik çözümlemişler durumu gözüküyor

75 kg yük taşıyor sanırım.
bayide bakmıştım üzerinde bilgi yazıyor.sağlam gözüküyordu.

kokplot

Onursal Üye
ewet gerçekten taşıyor. iki kademeli oluncada istediğin seviyede kullanıyosun. sorun çıkaracağada hiç benzemiyor, şimdilik gayet kullanışlı.

kecevik

Yeni Üye
benimkinde de biri kırılmıştı. salladım bir vida 3 yıldır kullanıyorum. sıkıntı yok.:) her kırılanı servise götürsek maaş yetmez.

geremy

Onursal Kurucu
o zaman ne yapılıyormuş.
vidayı sallıyacan kullanmaya devam.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
En kötü ihtimalle, pandizot ayakları hizzasında, kenarlara mdf eklenir.

lonelyman

Yeni Üye
arkadaslar bu parca icin sunfix te kullanabilirsiniz.ilk donması 1 saat tam donma 3 saat.aklınıza gelen herseyi her malzemeye yapıstırır.200 derece ısıya dayanır.torna edilir diş acılabılır.bilginize

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
o iş biraz zahmetli gibi gözüküyor ustam

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
bence hurdacılara yada çıkmacılara qit orda bulursun pandizot u kardeş :)

alkan_02

Yeni Üye
s.a usta pandizot sıkıntısı bende çektim ama benim çözüm yolu bulundu seninkine gelince sahibinden. com da ikinci el vardı fiyatıda uygun komple istersen incele

ibrahimsinik

Aktif Üye
Modeli
Renk
beyaz
benım kınınde ayagın teki yok ıkınci el aldığımızdan oraya ne yapabılırım onu düşünüyorum bozuk yolda ses yapıor

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Arkadaşlar hiç orjina pandizotla oğraşmayın.....8 mm su kontrası ki en iyisi odur mdf veya osb den aynı ölçülerde kesip oryinal pandizotun yerine oturtun üzerinide döşeme kumaşıyla kaplayın......Alın size pandizot hem daha sağlam hem daha ağır olduğu için ses yapmaz hemde delik açarak hoparlör taktığınızda tok dolgun ses alırsınız....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Bu arada pandizot demişken benim eski doblodan kalma kendi yaptığım ama acayi ağır siyah kaplı özel pandizotum evin bodrumunda duruyor isteyen arkadaşa bila ücret verebilirim yani ücretsiz verebilirim...Ama iki adet 1000 lik bas 2 adet yuvarlak kolon ve 2 adet tıvıtır deliği açık üzerinde yeni araca uymaz d2 arkası aynı ölçüdeyse onada uyar ücret istemiyorum gelip alan olursa veririm ...Tekrar ediyorum çok ciks bir pandizot öne doğru meyilli 18mm lik çift kat mdf den yaptıydım leş gibi ağır ama o kadar sese hiç vibrasyon yapmıyordu ....İhtiyacı olanların dikkatine....

ademozkaragul

Saygın Üye
Doblo
Adı
adm
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Gümrük Komisyoncusu
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
bordo
Arkadaşlar ben konuyu yeni fark ettim. Serviste panzilot ayakları satılıyor ama bildiğim kadarıyla tanesi 15 tl civarındaydı. ayağa okadar para vereceğine sahibinden de 2. el uygun fiaytta panzilotlar var onları almak daha mantıklı servis kazanmasın
:mad:

ademozkaragul

Saygın Üye
Doblo
Adı
adm
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Gümrük Komisyoncusu
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
bordo
servise hiç uğramaya gerek yok 2 ayak kırıuldıysa artık 40-50 tlye çıkma panzilotlar denk geliyor onlardan alınıp parçaları kullanılabilir.servis zaten yolda kaldımmı arayınca geliyor .sen bizimservise devamlı geliyorsun al sana kıyak demiyorlar paraya geliyorlar o yüzden servise gitmek okadarda önemli değil. servisin 130 tl dediği fren aynalarını ben dışarıdan aynı orjinalini 88 tl ye aldım baskı balataya 250 dediler 127 tlye aldım aradaki fiyat farkı uçurum

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bencede dışarıdan orjinal parça almak daha mantıklı fazla para vermeye gerek yok

oguzkup

Yeni Üye
Adı
Oğuz Küp
Modeli
Diğer Model
Renk
Beyaz
bendede aynı sorun var bagajda plastık kısımların gectııgı yer bu parcayı acıp kapatırken erımıs yenısını aldım ıkı plastık tırnagın degıstrdım ama yuvalar anasının nıkahını gormus ve tutmuyor yanı ınanılmaz dandık bu arka bagaj ustu parcayı tutan yerler bende hep kufur edıyorum bu duruma

efsane05

Onursal Üye
Adı
Ahmet KELEŞ
Modeli
Renk
SİYAH-VİP
arkadaşlar ne yazik ki orjinal pandizotlar pek sağlam olmuyor.Bizlerde pandizot ayaklarının bastığı plastik alsam esneyene kadar yükleniyoruz. bu nedenle doblo sahibi bütün arkadaşlarıma pandizot üzerine gereğinden fazla yük yüklemenizi öneririm.Zaten görünüm olarakta pek uygun olmuyor .Benim pandizot ayağı krıldığında konya da çıkma kırık orjinal pandizot buldum onun ayağını sökmüştüm ve ogün bugündür pandizot üzerinde 1 kg ağırlık dahi koymadım .bu günlerde iyiyiz bakalım.Ama önerim arkadaşlar orjinal her zaman iyidir.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
benim hiç öyle bi sıkıntım olmadı ama dikkatli olurum bilgilendirme için teşekkürler

ybf55

Azimli Üye
Doblo
Adı
HAKAN
Kan Grubu
A RH -
Meslek
memur
Aracınız
Doblo
Modeli