Orginal Teyb

yildo34

Yeni Üye
arkdaşlar bişeysorucam yeni kasadobloların orjinal teybini değiştirirsem direksiyondan kumanda çalışırmı ?

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
yildo34 tarafından yazılan metin:
arkdaşlar bişeysorucam yeni kasadobloların orjinal teybini değiştirirsem direksiyondan kumanda çalışırmı ?

Sevgili kardeşim tanışma bölümünde kendini tanıtırsan en doğru cevabı alırsın..................

Dark Knight

Fenomen Üye
SamiSnmzlr tarafından yazılan metin:
Merhaba arkadaşlar;

Benim 2012 mylife aracım var ve elimde 1 adet subwoofer ve 1 adet amfim var. Sizce bu ekipmanları orjinal teybe bağlatabilirmiyiz ? Bağlatırsak araç üzerindeki orjinal hoparlörler iyi ses verirmi ? Aracın elektrik aksamında bir sıkıntı yaşanma ihtimali nedir ? Ve araç yeni olduğu için korkuyorum takılırken teybin sökülmesi söz konusumu veya aracın orjinal parçalarına zarar verme durumu varmıdır ?

Bu mesaja cevap verilmeyecektir. Lütfen forum kurallarına uyalım.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
Merhaba arkadaşlar;

Benim 2012 mylife aracım var ve elimde 1 adet subwoofer ve 1 adet amfim var. Sizce bu ekipmanları orjinal teybe bağlatabilirmiyiz ? Bağlatırsak araç üzerindeki orjinal hoparlörler iyi ses verirmi ? Aracın elektrik aksamında bir sıkıntı yaşanma ihtimali nedir ? Ve araç yeni olduğu için korkuyorum takılırken teybin sökülmesi söz konusumu veya aracın orjinal parçalarına zarar verme durumu varmıdır ?

sıkıntı ne anlamadık ki bu 2 oldu.
forum kuralları gereği siteye ilk gelenler tanışma bölümünde kendilerini tanıtması gerekiyo..aksi taktirde sorularına cevap verilmiyor...*tup*

SamiSnmzlr

Aktif Üye
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
Merhaba arkadaşlar;

sıkıntı ne anlamadık ki bu 2 oldu.
forum kuralları gereği siteye ilk gelenler tanışma bölümünde kendilerini tanıtması gerekiyo..aksi taktirde sorularına cevap verilmiyor...*tup*

https://www.teamdoblo.com/forum/viewthread.php?thread_id=3624

SamiSnmzlr

Aktif Üye

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI

Tanisma bolumunde kendinizi tanitmissiniz...tekrar hosgeldiniz...hemen sorunuzu dilim dondugunce yanitliyayim....evet orjinal teyibinize baglayabilirsiniz ancak bir converter e ihtiyaciniz var yani orjin teybinizde anfi cikisi yok onun icin bu ceviriciyi kullanmalisiniz .....aracin orjin hop lari cok koto degistirmelisiniz.....asla bir anfiyi kaldirmaz....saglikli bir montaj ne cihaza nede araca zarar verir....garantiyide bozmaz.....lutfen montajinizi ehil bir sahiza veya ustaya yaptiriniz.......ayrica forumda tarafimdan bu konu hakkinda yazilmis fazlasi ile genis arguman bulabilirsiniz......lutfen inceleyiniz.....

SamiSnmzlr

Aktif Üye
bakiergul tarafından yazılan metin:

Tanisma bolumunde kendinizi tanitmissiniz...tekrar hosgeldiniz...hemen sorunuzu dilim dondugunce yanitliyayim....evet orjinal teyibinize baglayabilirsiniz ancak bir converter e ihtiyaciniz var yani orjin teybinizde anfi cikisi yok onun icin bu ceviriciyi kullanmalisiniz .....aracin orjin hop lari cok koto degistirmelisiniz.....asla bir anfiyi kaldirmaz....saglikli bir montaj ne cihaza nede araca zarar verir....garantiyide bozmaz.....lutfen montajinizi ehil bir sahiza veya ustaya yaptiriniz.......ayrica forumda tarafimdan bu konu hakkinda yazilmis fazlasi ile genis arguman bulabilirsiniz......lutfen inceleyiniz.....

Yardımınız için teşekkür ederim arama yapmadım kusura bakmayın

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Rica ederim kolay gelsin

munurkavalci

Daimi Üye
Adı
münür
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aşçı
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
arkadaşlar benim aracın orjınal cd çaları kopya cd leri çalmıyor ne yapmam lazım ve ya hangi formattan cd yükletmeliyim yardımlarınızı bekliyorum

Dark Knight

Fenomen Üye
munurkavalci tarafından yazılan metin:
arkadaşlar benim aracın orjınal cd çaları kopya cd leri çalmıyor ne yapmam lazım ve ya hangi formattan cd yükletmeliyim yardımlarınızı bekliyorum

Münür abi teybinde mp3 çalar özelliği yoksa bu tür CD leri çalamazsın. Sadece track (cdda) dediğimiz müzik CD lerini çalabilirsin.

rbatuhan

Azimli Üye
taner tarafından yazılan metin:
Ben orjinal teyibe anfi çıkışı yaptırdım çok süper ses war boşuna teyip değiştirmeye gerek yok

bende orjinal teybime 2 adet 30 cm bass jbl taktım ve on numara çalıyo...yeni teybe gerek yok...aracım yeni kasa doblo...

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
rbatuhan tarafından yazılan metin:
taner tarafından yazılan metin:
Ben orjinal teyibe anfi çıkışı yaptırdım çok süper ses war boşuna teyip değiştirmeye gerek yok

bende orjinal teybime 2 adet 30 cm bass jbl taktım ve on numara çalıyo...yeni teybe gerek yok...aracım yeni kasa doblo...

Sevgili kardesim senin taktigin iki adet 30 cm bas kolon.....teyibin onlardan ses verdirir ama gercek bas sesi alamazsin......aliyorum diyorsan sadece kendini kandirirsin.......25 senelik bir elektronikci olarak soyluyorum bunlari......o bas kolonlardan gercek manada bas alabilmen icin bir bas anfisine ihtiyacin var.....

SİLAS

Yeni Üye
Adı
ALAADDİN
@yunus

arkadaşım resimleri ata bilirmisin riça etsem

EnginDemirezen

Ankara Beypazarı Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Adı
Engin DEMİREZEN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sazcı/bilgisayarcı+elektrik elektronik
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
beyaz
Selamun aleyküm daha 1hafta önce 2012 dobloma orjinal teyp üzerinden ses sistemi döşedim taktığım parçalar şu şekilde;
sony amfi 1000watt 4kanal
pioneer 600 watt 4 adet
Harward kablo kiti
birde orjinal teybe amfi çıkışı sağlayan 50 tllik dıgılınea diye bir markanın aparatı
güzel bi elektirikçiye gittim şimdi ses 10da arabanın içinde durmak mümkün değil
pionerrlere kabin koydurdum ama pandizot üstüne oval kabin 4 tane bunun yerine 2 pioner ve 1 kutu bas da yapabilirsiniz ben bagaj hacminden kaynaklı koymadım

Dosyalar

• 13606685_1637834426543456_2355757327645806870_n.jpg
    13606685_1637834426543456_2355757327645806870_n.jpg
    46,9 KB · Okunma: 18
  • 13620173_1637834416543457_3920119055108357356_n.jpg
    13620173_1637834416543457_3920119055108357356_n.jpg
    48,7 KB · Okunma: 21

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
@Teknoengin
Hayırlı olsun. Aramıza hoş geldiniz

EnginDemirezen

Ankara Beypazarı Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Adı
Engin DEMİREZEN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sazcı/bilgisayarcı+elektrik elektronik
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
beyaz
@mesut170
Teşekkürler

antilop_skull

Azimli Üye
Adı
Mehmet
Modeli
Renk
titanium gri
hifi nin amfisinildim hifi kablo seti aldım çevirisiyle teybe baglaum çok eskiden kalma Sierra bassim var özelliğini bilmiyorum taktim bgun ince ayrıntısına yaptım 20-25 ses arası bas güzel fakt 25 ten sonra normal hoporlor gbi bunun nedeni nedir nasıl güzel bs alirim

cihatbayir

Onursal Üye
Adı
cihat
Modeli
Renk
beyaz
Orjinal teyibe anfi bağlamak isteyen arkadaşlar deck çevirici diye bi aparat var onu kullanarak kolaylıkla anfi bağlanabilir teybin çıkışları kuvvetli değil ama anfi ve kablo tesisatı güçlü ise bu açığı kapatabilirsiniz tek sorun tetikleme yok harici bağlamanız gerekir, teybi değiştirmek isteyenler kablo tesisatına zarar vermeden extra soketlerle istedikleri mpdel teyp bağlayabilirler hatta multimedia teyipler de var yine sitede tesisat bölümünde detaylı olarak konuşulmuş bir konu buradan takip edebilirsiniz.