navigasyon güncelleme yardım

generalmurat55

Daimi Üye
Adı
Murat
fıat doblo 1.3 90hp full yanı uconnect navıgasyon var aracı sıfır aldım guncelleme yapmam ıcın bı dosya varmı bırmot bız yapmıyoruz tomtomdan satın alcaksınız dedıler 100tl ustu bı parada oraya baglamak ıstemıyorum.yardımınız ıcın sımdıden tesekkur ederım

generalmurat55

Daimi Üye
Adı
Murat
yokmu yardımcı olacak aractakı navıgasyon surumu 2013 0.5 mb dolayısıyla hıc bıyer gorunmuyor.yazılımı alıp dosya olarak atabılen bı hayrsever varmı bnde flashla araca atcam yada baska formulu olan

arda2000

Saygın Üye
Adı
Arda
Modeli
Renk
Saklı Bahçe
Hocam araba aldıysanız sonuna kadar her özelliğini kullanma hakkınız var
Bunla ilgili haritaları guncellemeniz lazım.
Maps kısmını yani.
Nasıl yapıldığını bende netten okumuştum. Netten bakın isterseniz.
Ama tavsiyem cep telefonundaki Google maps anlık trafik bilgisi bile var.

aozgur

Fenomen Üye
Adı
Özgür Oral
Modeli
Renk
Mistik GRİ
bende igo navıgasyon cıhaı var isterseniz maps klasorunu sıze arşivleyip verebılrım.ama tomtom'a uyumlumudu bılemem

Murat6761

Onursal Zonguldak Yöneticisi
Adı
Murat
Kan Grubu
A RH -
Meslek
İşçi
Araç Yılı
2015
Renk
Çöl Gri
Araca 16gblık bir Flash bağlıyorsun tamamı boş olması lazım sonradan navigasyonu acıp oradan bir program yüklüyor flasha bende tam hatırlamıyorum sonradan bilgisayardab u connectin sitesine giriyorsun oradan seni yönlendirmesi lazım

aozgur

Fenomen Üye
Adı
Özgür Oral
Modeli
Renk
Mistik GRİ
@generalmurat55
üstteki mesajda dediğim gibi 2016.07 güncel harita elimde mevcut ama tomtoma uyumlu olur mu bilemem isterseniz size maps klasörünü verebilirim

cihatbayir

Onursal Üye
Adı
cihat
Modeli
Renk
beyaz
tomtom çok uyuz bir firma ben dışarıda satılan bir ürününü almıştım servis delirtti beni komple geri verdim senin öyle bi şansında yok :)

cihatbayir

Onursal Üye
Adı
cihat
Modeli
Renk
beyaz
bizdede my life paket var bitane navigasyon yeri var ama kendisi yok tutucusu ayrıca satılıyormu yoksa komplemi bilgisi olan vermı acaba

Emir12

Daimi Üye
Adı
Sedat
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2016
Tomtom harita satın alan var mi? Varsa bir şey soracaktım.

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
@cihatbayir

Komple alacaksınız

ysengoz54

Yeni Üye
Adı
Yusuf
Kan Grubu
B RH +
Modeli
Araç Yılı
2016
S.a araba yeni alinmis ise tomtom turkiyeyi ara sana bir kayit verecekler.kullanici adi ve sifre ile siteye gireceksin bos bir usb alacaksin 8gb lik fat32 olarak formatla naviye gir aractan guncellemeye senden flashi takmani isteyecek flashi tak aractaki yazilimin kopyasini flasha atacak islem bitince flashi cikar.tomtom sitesinde bir arac var onu indir bilgisayara kur.islem bitince flashi pc ye tak program senin sistemini gorecek 3 aylik garanti suren dolduysa yukarida araclar kismina tikla sure garanti ile alakali bir kisim var ona tikla dolmussa garanti suresi yinede guncelleyebilirsin diyecek ok de harita flasha inecek islem bitince flashi cikar arabayi calistir motor calisir olacak flashi araca tak guncelleme baslayacak islem bitince harita 2017 oluyor saygilar

Emir12

Daimi Üye
Adı
Sedat
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2016
@ysengoz54
Birazdan arayacağım bakalım ne diyecekler.

Emir12

Daimi Üye
Adı
Sedat
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2016
P.tesi ve salı telefon hatları kapalıymış o_O

ysengoz54

Yeni Üye
Adı
Yusuf
Kan Grubu
B RH +
Modeli
Araç Yılı
2016
Ustad soyle yap o zaman tomtom home uygulamasini indir orada kullanici soruyor sag altta kullanici olustur kismina tikla isim soyad mail adresi ve sifre gir yeni kayit olustutuyor.flashi araca baglayinca senin naviyle kullanici adini bagliyor indirebilirsin haritani dun boyle bir dobloya yukledim haritayi

Emir12

Daimi Üye
Adı
Sedat
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2016
@ysengoz54
Tomtom aradım hesabıma yüklediler. Ben de usb ile güncelledim. Şu an 4/2017 güncel harita yüklü. Teşekkürler.

doktoryusuf

Onursal Üye
Doblo
Adı
Yusuf İmamoğlu
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Ben aldığımda 2 kez guncelleme yaptım daha sonra yapmama izin vermedi arabayi yeni alanlar için belirli bir sure var mı yoksa 2 kere güncelleme ücretsiz güncelleme hakkım bitiyor mu?