Multimedya navigasyon sistemi

kayipmerhem

Yeni Üye
Arkadaşlar benim aracım fiat doblo 2012 1.6 hp 105 standart model ben aracıma Multimedya navigasyon sistemi taktırmak istiyorum yani teyp çıkacak onun yerine monte edilecek internet te navitec felan var 700 tl ama uyumlu mu bir tane bile fotoğraf felan göremedim bunu yapabiliyorlar mı ? istediğim bir markayı alsam teyp sökülüp takılabiliyor mu ? Multimedya navigasyon sistemlerinde dvd çalar, bluetuth,televizyon,navigasyon park kamerası ,sd girişi, flash girişi felan herşey var işte hepsi bir arada görmek istiyorum sadece bi pioneerin gördüm oda çok pahalı 2400 tl yani navitec olur mu uyar mı ? uysa fiyatı iyi mi ? kaliteli mi ?

navitec in modeli : NAVİTECH NX211F

İnternette o kadar araştırdım ama fiat doblolara hiç göremedim yani siz ne diyorsunuz bu konu hakkında ?

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
abi hg ama önce kendini tanıtır.san daha iyi olucak.aradıgın cvp burda...

kayipmerhem

Yeni Üye
Kusura bakma kardeşim haklısın.. ama uyrını dikkate alıp tanışma faslı için yeni üyelerimize konu açtım ilgi için teşekkürler..

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
önemli deyil abi şidi gelelim senin soruya ?
abi bu i şi en iyi baki abimiz.bilir.kendi d3 ne yaptı o sana yardım cı olaçaktır.

DoBLo_cU

Daimi Üye
Adı
Doblocu
Modeli
Renk
Siyah
Double din teyp bende düşünüyorum fakat bu navitech in görüntü ve ses kalitesi pek iyi degil gibi.Aynı fiyata pioneer ın navigasyonsuz modelleri var ama asıl sorun direksiyondaki tuşların uyum problemi.

schell5

Aktif Üye
bende D2 için bir sistem görmüştüm nette şahsen teyp söktürüp yerine taktırmam. Birazcık orijinalite hastalığı varda :)

dream34

Azimli Üye
Double din teyp bende düşünüyorum fakat bu navitech in görüntü ve ses kalitesi pek iyi degil gibi.Aynı fiyata pioneer ın navigasyonsuz modelleri var ama asıl sorun direksiyondaki tuşların uyum problemi.

direksiyon tuşlarına uyumu 300 tl karşılığında yaptırılıyor sorunsuz bir şekilde çalışıyor ..

Serhat2347

Daimi Üye
Doblo
Adı
Serhat
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Depo şefi
Aracınız
Doblo
Modeli
Jtd
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Kırmızı
Ben Baktım Bunu Buldum Güzel Hoşumada Gİtti Fakat Fiyat Konusu Biraz Yüksek Ama Değer....

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-yeni-doblo-araciniz-icin-pioneer-dokunmatik-navigasyon-sistemi-87086064/detay

Yapan Adamın Adresi:

http://www.aktepesound.com/?kategori-32-PIONEER.html

navimedia

Azimli Üye
Merhaba arkadaşlar; Multimedya cihazını yaptırdık. Numunesi elimizde. İsteyen arkadaşlar gelip görebilir. Satışına ise Nisan sonu başlıyoruz. Fiyatlar bu foruma özel olacak ve piyasa fiyatımızın altında olacaktır. Fiyatlara geri görüş kamerası, Tv anteni, son sürüm Türkiye haritası ve 2 yıl Sanayi Bakanlığı garantisi dahildir. Sizlere montaj dahil fiyat vereceğiz. Türkiye'nin hemen heryerinde montaj servisimiz var.

Teknik özellikler:
7 inç 16:9 ekran 800 * 480 yüksek çözünürlüklü TFT LCD dokunmatik ekran
1080P Full Hd Video Play
Dahili GPS navigasyon sistemi
3G İnternet
Tv, Radyo, mp3, mp4, mp5, oyun, bluetooth,
Bluetooth (Tel No görüntüleme fonksiyonu & Coming dokunmatik ekran ile doğrudan sesli görüşme)
SD kart yuvası ile mp3/mp4/Divx/WM desteği
Mp3/mp4/DVD/VCD/CD/CD-R/Divx/CD-RW ile uyum
4*45 w çıkış gücü
ipod girişi, usb flash ve sd kart girişi,
Mükemmel mekanik titreşim ve elektronik şok koruma yapısı
Bekleme fonksiyonu ile pil dayanıklılığı artırmak için mükkemel devre tasararımı
Ayarlanabilir parametreleri, otomatik olarak hafızaya alınabilir
Arayüzü kolay işlem (3D)
Gerçek zamanlı saat fonksiyonu
Bir kanal video girişi, iki kanal video çıkışı; iki kanal ses girişi, üç kanal ses çıkışı
(GPS kullanırken Listen radyo / CD) Dualzone fonksiyonu
30 radyo istasyonu
Çok fonksiyonlu OSD menüsü
Küçük hafif panel düğmesi mevcut
Uzaktan kumanda için Floresan tuşları kullanılabilir
CDC (birden fazla disk kartuşu) play kontrol fonksiyonu kullanılabilir
Direksiyon kontrolü için orijinal CanBus sistemi
Dahili dijital televizyon sistemi için DVB-T (opsiyonel)
Bütünleşik TV tuner
2 resim içiçe özelliği sayesinde 2 özelliği aynı anda kullanabilirsiniz. (Örnek: Telefon geldiğinde müzik dinliyorsanız her iki ekranı görürsünüz).
Geri görüş Kamerası desteği.
3 boyutlu harita desteği,
Sesli yönlendirme.
CPU:Telechips TCC89XX ARM11 multi-media processor, main frequency exceeds 700MHz
Ana menü kullanıcı tarafından ayarlanabilir.

Bana buradan ulaşabilirsiniz:
kursad_kargin@hotmail.com

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
bende D2 için bir sistem görmüştüm nette şahsen teyp söktürüp yerine taktırmam. Birazcık orijinalite hastalığı varda :)
Aynen, sonra satarken elde patlar