Maxi 7 Kişilik Var Mı?

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
Selam arkadaşlar 2 3 ay önce dobloyu satip Elantra aldim.Yeni aracimin her yönünden memnunum.Ama yine de bazen doblonun genişliğini çok ariyorum.Yakin zamanda olmasa bile yaz tatili sonrasi için tekrar geniş araç almayi düşünüyorum.Vito transporter tarzi ciddi dusunurken yakit konusunda çok üzüyor olduğunu soylediler.Nette gezerken doblonun maxi olanini da cok beğendim.Derken 7 kisilik otomobil gecen doblolarda gördüm. Simdi merak ettiğim Doblo+premio+1.6+maxi+7 kişilik :) .Boyle bir araç var midir?Ya da daha basit bir hayal maxi +7 kisilik var midir ?İlanlarda hic denk gelmedim siz daha iyi bilirsiniz diye sormak istedim.

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Malesef otomobil maxi yok

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
maxiyi alıp 7kişilik yapabilirsiniz kamyonet olarak geçer
otomobil olması için emniyetle görüşün

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
@yunus0635
Çok teşekkürler yorumlar için.Diğer konuyu da okudum.Şöyle bir şey daha sormak istiyorum.Premio veya 1.3 1.6 olusu olmazsa olmaz değil ama 7 kişilik olması illa şart.Herhangi bir maxiyi arkaya 2 koltuk eklettikten sonra bunu resmiyete dökmek zor ve külfetli bir iş mi? Eğer değilse her turlu hallederim isimi.Eskiden katlanir sandalye koymustumda pek güvenli olmuyor ;)

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
@sukru56
Emniyetle görüşmeniz gerek

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
Teşekkürler....

doblo3535

Fenomen Üye
Adı
m.i
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Gıda toptancısı
Modeli
Araç Yılı
2017
Elantra çok güzel bir araç eğer büyük araç çok gerekli değilse aracınıza binin derim

Ayrıca 7 kişilik doblo bildiğim kadarıyla yok sonradan yapılması mümkün olabilir fakat bu sigortanıza eklenecek bir yük anlamına gelir çünkü 5 kişilik araçla 7 kişilik arasında sigortada baya fark çıkıyor birde dobloda arka camlar sabit olduğu için ve klimanın gücüde yetersiz geldiği için arkada yazın oturanlar çok bunalacaktır bu sebeple daha ferah olacak transpoter veya vito daha güzel tercih olur özellikle transpoter bir kere binin bir daha aklınız ondan gitmez o kadar keyiflidir yani passattan bile daha zevkli fakat dediğiniz gibi o araçlar ağır araçlar benim vardı sıfır almıştım 2.5 130 hp 5 silindirli şehir içi 13 litre şehir dışında 9-10 litre yakıyordu

kısacası Elantraya ben olsam kıyamam illa büyük araçsa vito transpoter veya starex almanı tavsiye ederim

Starex crdi 140 hp motor temizini bulursan hem daha az yakar hem sağlamdır hemde masrafsızdırhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-minibus-midibus-2007-hyundai-starex-minibus-140-ps-cift-klimali-9-plus1-hatasiz-424602618/detay

ahmet-42

Daimi Üye
Adı
AHMET
Kan Grubu
A RH +
Meslek
MEMUR
Modeli
Araç Yılı
2004
Renk
BEYAZ
sonradan tescile iki koltuk eklenmez sanırım eklenirsede plan proje tadilat la olur olursa

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
@doblo3535

Çok teşekkürler.Elantra su an için dar diyemem geniş bi araç ama biz kalabalik bi aileyiz.Yakit konusunda özellikle s.içi 25 kuruş s.arasi 18 20 kuruş diyenleri dovesim geliyordu bu değerleri çok rahat yakaliyorum.Yaz tatili için nasipse Türkiye turu ayarladim.Elantra ile turu tamamlayıp sonra si için hayirlisi diyeyim.O zamanlar gelince bu konu altında sizleri tekrar rahatsız edebilirim.Çok çok teşekkürler...

doblo3535

Fenomen Üye
Adı
m.i
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Gıda toptancısı
Modeli
Araç Yılı
2017
@sukru56elantra kaç model? Dünya turu bile yaparsın :D

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
2012 mode plus 85 bin de aldim su an 89 bine geliyor.Görünüş olarak çok hoşuma gidiyor.Ama doblomda olan yokuş kalkis desteği dijital klima kumandadan acilan camlar bunda yok :) hele bi kol dayama varki sadece var 2.35 boyum olsa anca kullanabilirim ;) .Nasipse dünya turunu daha buyuk araba ile yaparim insallah.Hele güzel ulkemi bi gezeyim ozlemisim Akdeniz i.

doblo3535

Fenomen Üye
Adı
m.i
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Gıda toptancısı
Modeli
Araç Yılı
2017
@sukru56
2012 güzel içi uçak gibi gayet geniş bir kasası var onların en fullü style plus onda herşey var ama mode plusta boş değil motor sesi duyamazsın

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
Valla ben Elantra alinca sadece dis görünüşünü beğenip almistim bir kez içini gormuslugum yoktu :) Bilsem sizi rahatsız ederdim.Baya bilgilisiniz masallah..Mode plus ta sadece park sensoru ve çelik jant var bos modeline gore.Bir daha otomobil nasip olsa hiz sabitleyici yokuş kalkis destegi kumandadan acilan camlar olmazsa olmazim olur.Çok ariyorum bu özellikleri.Prime plus sanirim bu özelliklerin hepsi var.Buradan okuyacak olanlara tavsiye olsun.Elantra alicaksaniz prime plus aliniz .