TeamDoblo Responsive Sponsor-1

Sitemize Yüklenen Son Resimler

Kasko 380 Tl, Hasar 100 Tl, Kaskoyu Bozayim Mi?

Konu, 'Diğer Mevzuat Konuları' kısmında metekose tarafından paylaşıldı.

 1. Selamun aleykum arkadaşlar, Amasya/Merkez
  2005 doblomun şoför tarafı dış aynası evin önünde park halinde iken kırılmış, cam ayna sağlam sadece alt ayağın vidadan sonraki ayna tarafı kırık ve fabrikanın taktığı gövde rengi ayna kapağı kayıp, şu an bantla uzun yola gidecek durumda. ün** oto vb. sitelere baktım masrafım işçilik hariç 90 TL, sanayiye, parçacılara bakmadım.
  Sizce Kaskoyu bozup orijinal yedek parça mı taktırayım yoksa 50-60-100 TL. ye kendim yaptırma çabasına mı gireyim?
  kaskonun bitiş tarihi 08 Kasım 17, muayene tarihi 23 Aralık 17
   
  • Beğen Beğen x 2

 2. Konuya yazılan tüm cevapları görmek için üye olmalısınız veya zaten kaydınız varsa, üye girişi yapmalısınız.

Sayfayı Paylaş

 • TeamDoblo

  Binlerce Fiat Doblo üyesi ve sosyal paylaşım platformunda sayıları 67.000'e varan hayran kitlesi ile kendi branşında liderliğe oturan Team Doblo şimdi daha da dolu. 2009'dan bu yana sanal alemde yerini alan platform artık tam anlamıyla mobil uyumlu bir şekilde hizmet vermektedir. Team Doblo tescilli bir markadır. Fiat Doblo kullanıcılarını forum sitemize bekliyor ve sınırsız bilgi kaynağından faydalanmalarını diliyoruz.
 • Yasal Uyarı

  5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesine göre yer sağlayıcı olarak hizmet veren Team Doblo web sitesi ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden; tüm üyeler yaptıkları paylaşımlar ile 3. şahıslar ve gruplarla kurdukları diyaloglardan kendileri sorumludurlar... Üyelerin tutumlarından meydana gelecek hukuki sonuçlardan Team Doblonun kurumsal olarak sorumluluğunun olmayacağı hususu kamuoyuna duyurulur. Site Haritası
 • İletişim Bilgilerimiz

  Diğer otomobillerden pek çok açıdan avantajlı olan Fiat Doblo’nun bu kadar çok sevilmesi, kullanıcılarının tanışması, kaynaşması ve bilgi alışverişinde bulunması amacıyla açılan bu forum binlerce kişiye ulaştı.

  Ankara/Türkiye Tel:+90-507 9510606

  bilgi@teamdoblo.com
  İletişim Formu