kasislerde ses

huseyin1134

Azimli Üye
Adı
hüseyin
Meslek
tektil
Modeli
Renk
metalik siyah
slm arkadaşlar aracım kasislerden geçerken az gıcırtı yapıyordu yeri birtürlüde bulamadım araç bu şekilde muaynedende geçti şuanda az bircukura girsem yada az bir hıızda frene basıp arabayı yaylandırsam ses yapıyor seste çoğaltı yardımlarınız bekliyorum

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Hüseyin Bey profil bilgilerinizi lütfen doğru giriniz d3 demişsiiz model 2007 fotoda d2 vip doğru girmeniz size daha doğru cevap vermemizi sağlar

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
ses içeriden geliyorsa arka tekli koltuğu ikili koltuğa bağlayan plastik klipsten yada tekli koltuğun açma kolundan geliyordur.yada kapılardan geliyordur.dışarıdan geliyorsa makaslara baktırın.

ANLOVE

Onursal Üye
Aracım Yok
Adı
QQQQ QQQQ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Q
Aracınız
Aracım Yok
Renk
Metalik Siyah
ses içeriden geliyorsa arka tekli koltuğu ikili koltuğa bağlayan plastik klipsten yada tekli koltuğun açma kolundan geliyordur.yada kapılardan geliyordur.dışarıdan geliyorsa makaslara baktırın.

Katılıyorum RAPTOR abiye. Benimde araçdan o kısımdan ses geliyor o plastik klipsler ses yapıyor ne yaparsanız yapın fark etmiyor.

huseyin1134

Azimli Üye
Adı
hüseyin
Meslek
tektil
Modeli
Renk
metalik siyah
d2 düzelttimde benim arac doblo combi 1.9 dynamic modellerde böyle bir arac yok

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Aracınız fotodaki ise vip olarak gecer

ulas

Azimli Üye
Adı
ULAŞ
Kan Grubu
AB RH -
Meslek
Öğrenci ve çalışan
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
ÇELİK GRİ
Ön amartisor takozu bozulmuştur diye tahmin ediyorum.Kontrol etmesi basit.Eger bu degilse sorun okumaya devam edin.Aarac yüksek hızlarda sağa veya sola atma yapmaya başlarsa salıncakların omru tamamlanıyor demek ilerde setlerden çukurlardan geçerken veya kalkış yaparken demir demire vuruyormus gibi ses cikar.Baslarda gicirdama yapiyor.Olabilecek diğer şeyler:bagaj kapısı arka koltuklar,arka amortisorlerin baglantiarindan