Japonlarım....

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
Bence akvaryumunuz cok guzel sanki japon baligi degilde prensesler yunuslar daha hos olur gibime geldi.E tabi ki bahsettigim baliklar japonlara gore daha fazla zaman ve ilgi istiyor

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
Ben japon baliklarini hic eve girmeyen sokak serserilerine benzetiyorum yavas yavas gezip duruyorlar.Prensesler sanki daha yerlesik hayata alismislar eve giriyorlar cikiyorlar yemegi sikilmadan en zor sartlarda cikariyorlar daha cabuk uruyorlar vs ...Bi an ozledim valla akvaryumu tekrar cikarmama sebep olabilirsiniz :)

efsane05

Onursal Üye
Adı
Ahmet KELEŞ
Modeli
Renk
SİYAH-VİP
arkadaşlar benim akvaryumda şuan lepistesler var.rengarenkler.4 erkek 8 dişi var 2 dişi hariç diğerlerinin doğumu yakın .ayrıca aldığım gün akvaryuma yavruladı biri 18 tanesini kurtarabildim.küçük bir akvaryumda yavrulara bakıyorum. Alirüzgar abi akvaryumun gerçekten hoş yavru alabildinmi bari...

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
@sukru56
Teşekkürler şükrü kardeşim daha önce ciklet besledim agresif hayvanlar çok sevmedim asıl hobim discus ama çok ugraş ve ilgi istiyor 1 sene önce bakamadıgım için hepsini verdim niye japon dersen bakımı kolay akvaryumda ıstıcı bile yok işten güçten fırsat bulursam tekrar discusa dönerim

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
@efsane05
Teşekkürler japonu bakımı kolay olsun diye besledigim için yavru konusuna hiç girmedim japonlar çiftleşmek için soguk suya ihtiyaç duyuyorlar işlerden hiç vaktim olmuyor akşamlarıda yorgunluktan hiç bakasım gelmiyor akvaryumda otokontrol sistemim var sensörler bozuldu onu bile degiştiremedim

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
@efsane05
Keşke eskisi gibi yerli lepistes bulsam bende severim tropikal balıkları ama malesef hepsi ithal ve hastalıklı en fazla 6 ay yaşıyor inşallah seninkiler temizdir

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
güzellermiş.

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
Bende akvaryum merakı yeni başladı küçük bir Akvaryumda 3 tane çiklet balık besliyorum ilerde dahada büyütebilirim.
20150218_235336.jpg

efsane05

Onursal Üye
Adı
Ahmet KELEŞ
Modeli
Renk
SİYAH-VİP
@Alirüzgar

eskiyi bilmem ama bendekiler yerli lepistes ona eminim.ithallerin dişileri yerlilerin dişilerne göre küçük yapılı oluyor.erkekleride fasfor gibi parlıyor.bendekilerin fotosunu paylaşırım sizle.yorumu size bırakırım ....

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
@mesut170
Mesut cikletler yunusmu resimde tam cıkmamıs mücevher gibi duruyorlar. Balıklar akvaryuma büyük gelmişler

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
Mesut kardeş merak ettigin yada kafana takılan bişey olursa yardımcı olmaya çalışırım eger ciklet beslemeyi düşünüyorsan bu akvaryum ve techizatın yetersiz kalır

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
Bir hevesle baslayip ne kadar ugrassamda balik olumleri artinca akvaryumdan vazgecenlerdenim... Cok guzel bor hobi ilgi ve beceri gerektiriyor.. Balik olumu olunca insan uzuluyor...

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
@Alirüzgar
Abi bana eniştem verdi bir çiklet dedi bir yunus dedi ben anlamam ben sadece hamsiyi tanırım.

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
@mali_55
Beceri degilde sevmeniz ön koşul ama malzemelerinde olmalı mesela dış filitre olmazsa olmaz hem kolaylık hemde balıklar için bulunmaz nimet

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
@mesut170
Belli profil resminden trabzonun neresindensin mesut

mesut170

Onursal Yönetici
Adı