Izmirde Orjinali Gibi Koltuklu Yapacak Yer Arıyorum!

AliAtilla

Yeni Üye
Adı
Ali
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2011
Günaydın arkadaşlar, 2011 model 1.3mj van aracımda camları alırken açtırmış arkasına idareten bir koltuk koydurmuştum. Şimdide projesi çizilip, ruhsata işlenmek şartı ile, herşeyi ile fabrikadan çıkmış gibi arkaya kendi orjinal koltuğunu, tavana kaplamasını, yere döşemesini ve yanlara kendi kaplamalarını çok titiz ve temiz bir şekilde yapabilecek fabrikadan çıkmış gibi kendi parçaları yerli yerinde yapabilecek İzmirde modcu usta arıyorum. İş anahtar teslim olacak proje ruhsat beni uğraştırmayacak. Yaptığı işin arkasında durabilecek biri olursa sevinirim. 2 gün sonra tavan sarksın yer döşemesi atsın ruhsata işlenemesin faydası yok. Araç renk ve model olarak aşağıdaki aracın aynısıdır. Benim aracımın tek farkı camlarının fitilli olarak açılmış olmasıdır. Numaram 0.554.792 06 58 işe talip arkadaşlar fiyat verebilir. Yaptığı işlerin fotolarını atamayacak başkasının yaptığı aracı kendi yaptığı araç gibi lanse edecek çakallar bir zahmet uzak dursun. Sonra kötü olmayalım.

Dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    112,6 KB · Okunma: 15
  • 2.jpg
    2.jpg
    112,9 KB · Okunma: 14
  • 3.jpg
    3.jpg
    118,3 KB · Okunma: 14
  • 4.jpg
    4.jpg
    85,6 KB · Okunma: 15

doblo3535

Fenomen Üye
Adı
m.i
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Gıda toptancısı
Modeli
Araç Yılı
2017
Keşke orjinal camlı alsaydın ne kadarda iyi yapsalar orjinal combi gibi olmaz ve yaptığın masrafa değmez çünkü arka kapılar iki kanatlı ve yan kaplamalar uyum sağlamayabilir pandizot koymak zor

Birde arka ayak basacak yerde çukur yoksa arkada oturanların rahat etmesi zor oluyor

Harcayacağım parayı bunu satıp üstüne koysan orjinal combi alırsın zaten ben 2013 1.3 orjinal hatasız combiyi 31 e satmıştım mesela

AliAtilla

Yeni Üye
Adı
Ali
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2011
@doblo3535
Keşke hocamda param buna yetebilmişti. Şimdide ufak bir takviye geldi, faiş bir teklif gelmezse çeviricem inşallah. Yüksek teklif gelirsede yapacak birşey yok böyle kullanırım.

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli