iç lamba aydınlatma

unal4545

Aktif Üye
Adı
ÜNAL
Modeli
Renk
GRİ
2004 doblo kullanıyorum 1.9 jtd turbo. kumanda ile kapıları kilitlediğimde ve hemen sonrasında tekrar kumanda ile açtığımda iç lamba yanıyor buraya kadar herşey normal. tekrar kilitlediğimde ve aradan 1 saat kadar zaman geçtikten sonra tekrar kumanda ile açtığımda iç lambalar yanmıyor sorun bu böyle bir durumla karşılaştınızmı arkadaşlar sorun neden kaynaklanıyor. kapıyı açtığımda elle lambalar yanıyor problem yok selamlar saygılar...

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
@unal4545
İlkkez böyle bir sorun duydum

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
Allah beterinden korusun basit bir şeydir elektrikciler halleder.

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
Neticeden burada bilgi verirseniz iyi olur.
Bizimde başımıza gelebilir

erkancan2434

Aktif Üye
Adı
ERKAN ÖĞÜTCÜ
Sorun Elektrik tesisatı ile alakalı merkezi kilit in iç aydınlatma lambalarını tetikleyen bileşenlerinden akü ye kadar her yerden olabilir tavsiyem bir oto elektrikciye gitmen yanlış bir işlem dönüşü olmayan arızalara neden olabilir

Kgunes

Saygın Üye
Adı
K@dir
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Şeytanın Muhasebecisi
Modeli
Araç Yılı
2003
Renk
Gri
@unal4545
Aynı araçtan bende de var fakat yakın bir zamanda üst torpidoyu anten değişimi için söktüğümden el değmişken lambalar kablolar kontrol ve temizlik yaptım. Canavar gibi yanıyor. Öncelikle söküp kontrol etmekte fayda var. Anlaşılamaz bir durumda ise iyi bir elektrikçinin bakması daha hayırlı olur.

unal4545

Aktif Üye
Adı
ÜNAL
Modeli
Renk
GRİ
@mesut170
arkadaşlar gitmediğim elektirikçi kalmadı.sorunu bulamadılar ilginçtir yine kendim dikkatli olduğum için sorunu buldum neredenmiş diye sorarsanız sürgülü kapının lamba anahtarının aracın öntarafına doğru basarsanız ilk mesjımda yazdığım sorun oluyordu sonra o lambanın anahtarını ortada bıraktığım zaman o yazdığım sorun çözüldü. ilginç değilmi?

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk