HGS FACİASI

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
yav arkadaş bende mi bi ayarsızlık var?aldık hgs yi ptt den.30 lirada yükledim.istanbula gittim,kaynaşlı civarında otobana girmeden dinlenme tesisinde hgs ye bi 50 daha yükleyeyim dedim.tesiste sorgulatıyorum,bizim hgs sistemde görünmüyor.dedik neyse bi hata var herhalde,gittik istanbula döndük

cuma günü sorgulatıyorum buradaki pttde de çıkmıyor.bide üstüne 140 lira kaçak geçiş cezası kesmişler.lan hem parayı alıyorlar hem ceza kesiyorlar...bu nasıl iş arkadaş?

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
hgs yi açtırırken veznedeki arkadaş bi hata yapmış sanırım abi. Boşu boşuna 140 tl gitti geçmiş olsun. Ama elinde hgs yi açtırdığına dair makbuz varsa (olmasa bile hgs etiketi var sonuçta elinde) ptt ye başvurup durumu anlatınca bi çaresine bakmaları şart kendi kendi hataları.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
sen istanbullara giden de baki agalara haber vermezsin cezayı haketmişsin zati :)

geçmiş olsun...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Gecmıs olsun

gecen ogs yıde ökumadı

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
hgs yi açtırırken veznedeki arkadaş bi hata yapmış sanırım abi. Boşu boşuna 140 tl gitti geçmiş olsun. Ama elinde hgs yi açtırdığına dair makbuz varsa (olmasa bile hgs etiketi var sonuçta elinde) ptt ye başvurup durumu anlatınca bi çaresine bakmaları şart kendi kendi hataları.

valla makbuz iyi fikirmiş aslında ama ben sadece servis faturasıyla vergi makbuzlarını saklarım.gerikalanlar döküntü oluyor.

fatura şart mı hanefi...elimde hgs'nin bizzat kendisi var.arabanın camına at sineği gibi yapışmış!

murat kimseye haber vermedim,zira düğün vardı.düğünü bırakıp buluşmaya gitmem imkansız olurdu.zaten bi koşturmaca gittik geldik bende ne olduğunu anlamadım.istanbulda hatırladığım tek şey Sultan Ahmet Camisinde kıldığım akşam namazı ile eyüp sultan camisinde kıldığım yatsı namazı.başkada bişey hatırlamıyorum desem yeridir!

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
sistemde bazen geç tanımlanıyor.ve ceza ödemezsin sıkıntı olmaz inşaallah.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
parası bişey değil ama haksız yere ödemek zoruma gidiyor.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
ödemezsin inşaallah.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
abi ilk hgs çıktığı zamanlar çok kişide sana olanın aynısı oldu, bizzat bende hgs aldığım gün yola çıktım kaçak geçiş cezası yedim ama 1 gün sonra baktım internet üzerinden cezamı silmiş düzeltmişler.