HASAR KAYDI

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
yapar ama çok pahalı olur.1 yaşını doldurmadıysa perte ayırmayabilirler.ekspertize kalmış.bazen anlaşmalı olarak ayırıyorlar.bazen araç sahibi "toplayın ben böyle kullanırım"diyor.topluyorlar.

bu köpek işine de uyuz oluyorum.malatya dönüşü benimde önüme atladı.zor kurtardım...

araba ducato falan olsa ne direksiyonu kırarım,ne ayağımı gazdan alırım,vurur geçerim,hiç ipimde olmaz!

abi köpek dağıtıyor arabayı ya bu hasar kaydını doblo bakarken yazıyor hasar kaydı var araç güzel ve ucuz
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-fiat-doblo-1.3-multijet-2008-model-113000km-141516309/detay

pazartesi gidiyim bi sigortaya çıktı isteyeyim hasar kaydının baktığım arabalardan çok d2 doblomuz dert oldu şimdi birde kaskoyu yeni yaptırdık 1117 küsür tl normal mi ?

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
doldurmuştu ama pert kaydı yok sanırım abi pert olunca sigorta kasko yapıyor mu ?
Aracının değeri noter sözleşmesinde nekadarsa o fiyatın yarısını geçerse kaza miktarı o araç perte ayrılır

bu olay 2003 model 1.9 d bir doblonun başına gelmişti ama hallettiler

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
yapar ama çok pahalı olur.1 yaşını doldurmadıysa perte ayırmayabilirler.ekspertize kalmış.bazen anlaşmalı olarak ayırıyorlar.bazen araç sahibi "toplayın ben böyle kullanırım"diyor.topluyorlar.

bu köpek işine de uyuz oluyorum.malatya dönüşü benimde önüme atladı.zor kurtardım...

araba ducato falan olsa ne direksiyonu kırarım,ne ayağımı gazdan alırım,vurur geçerim,hiç ipimde olmaz!

abi köpek dağıtıyor arabayı ya bu hasar kaydını doblo bakarken yazıyor hasar kaydı var araç güzel ve ucuz
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-fiat-doblo-1.3-multijet-2008-model-113000km-141516309/detay

pazartesi gidiyim bi sigortaya çıktı isteyeyim hasar kaydının baktığım arabalardan çok d2 doblomuz dert oldu şimdi birde kaskoyu yeni yaptırdık 1117 küsür tl normal mi ?

berat arabayı iyice baktırmadan almayın.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
bizim arkadaş focusla 30-40 km hızda arkadan bir araca çarptı.farların camları bile kırılmamış ama 2 airbagde açıldığı için 16,000 tl masraf çıktı görüküyor yani çıkıyor ve perte çıkarmadılar ve de airbagları kes bin git hiç sıkıntı yok ama sigortadan sorgulatınca o parayı ben görsem her tarafı dağılıp toplanmış sanırım.araca iyi baktırmak lazım.pert kaydı olan araçlar bile rahat alıcı buluyor.ama şans işi biraz.

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri

berat arabayı iyice baktırmadan almayın.

almıyoruz abi sadece örnek olarak gösterdim temiz ve hasar kayıtlı diye

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
o araba bana çok sarmadı ama yinede incelenebilir.

ANLOVE

Onursal Üye
Aracım Yok
Adı
QQQQ QQQQ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Q
Aracınız
Aracım Yok
Renk
Metalik Siyah
pert olayı bam başka oralara hiç girmeyelim.

hasar olayına deyinelim. Araç da 2bin-3bin liralık hasarlar önemli olmayabilir(!)

şöyleki ekpertiz de kapılarda çamurlukta 1-2 ufak tefek lokal boyalar çıkarsa muhtemelen o 2bin 3bin liralık hasarlar servis abartmasıdır normaldir.

Hasar kaydından önce bence arabanın boya ve değişenlerine bakmalısınız.