TeamDoblo Responsive Sponsor-1

Sitemize Yüklenen Son Resimler

Hararet Göstergesi Ve Fan

Konu, 'Isıtma ve Soğutma Sistemleri' kısmında Shaldos tarafından paylaşıldı.

 1. Herkese hayırlı geceler iki gün önce 2006 1.3 M.Jet D2 Cargo satın aldım. Motoru kontrollerde temiz çıktı. Aldıktan iki gün sonra araç uzun yolda 100 km yada biraz yukari mesafe gittikten sonra hararet ibresi bir anda sıfıra düşüyor ve sarı motor arıza ışığı yanıyor. 5 dakika sonra düzeliyor. 2 dakika sonra yine yapıyor. Bu arızayı vermeden 20 saniye oncede farlarda bir kısılıp geri geliyor ve arıza ikazı ile hararet göstergesi sıfıra düşüyor. Akabinde fan sürekli çalışmaya başlıyor. Kontağı kapatıp açtığımda sorun düzeliyor lakin 100 km mesafe gidince yeniden başlıyor. Acaba bu sorun termostat yada hararet musuru ile ilgili olabilirmi? Aracı korktugumdan kapının önüne çektim maaş gününe kadar binmeme kararı aldım.
   

 2. Konuya yazılan tüm cevapları görmek için üye olmalısınız veya zaten kaydınız varsa, üye girişi yapmalısınız.

Sayfayı Paylaş

 • TeamDoblo

  Binlerce Fiat Doblo üyesi ve sosyal paylaşım platformunda sayıları 67.000'e varan hayran kitlesi ile kendi branşında liderliğe oturan Team Doblo şimdi daha da dolu. 2009'dan bu yana sanal alemde yerini alan platform artık tam anlamıyla mobil uyumlu bir şekilde hizmet vermektedir. Team Doblo tescilli bir markadır. Fiat Doblo kullanıcılarını forum sitemize bekliyor ve sınırsız bilgi kaynağından faydalanmalarını diliyoruz.
 • Yasal Uyarı

  5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesine göre yer sağlayıcı olarak hizmet veren Team Doblo web sitesi ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden; tüm üyeler yaptıkları paylaşımlar ile 3. şahıslar ve gruplarla kurdukları diyaloglardan kendileri sorumludurlar... Üyelerin tutumlarından meydana gelecek hukuki sonuçlardan Team Doblonun kurumsal olarak sorumluluğunun olmayacağı hususu kamuoyuna duyurulur. Site Haritası
 • İletişim Bilgilerimiz

  Diğer otomobillerden pek çok açıdan avantajlı olan Fiat Doblo’nun bu kadar çok sevilmesi, kullanıcılarının tanışması, kaynaşması ve bilgi alışverişinde bulunması amacıyla açılan bu forum binlerce kişiye ulaştı.

  Ankara/Türkiye Tel:+90-507 9510606

  bilgi@teamdoblo.com
  İletişim Formu