full kullanan varmı

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
ben denemedim yalnız hep sözleşmiş gibi şirket tüzüğünde mi vardır nedir hep bi insan tutup bi tabela ile ucuz mazot ucuz benzin yazılı pankart tutturuyorlar adaklık kurban var der gibi :D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bende kullanmadım şuanlık kullanmayı düşünmüyoruzda ama forumda barış abi mesela çok memnun mazotundan ama bizim bi arkadaş albeasına mazotunu alıyor bence biraz performans düşüklüğü yapıyor katkısız olduğu için tercih etmiyoruz

cnkshn

Saygın Üye
kullandım bi sorunla karşılaşmadım.

yalnız 4. vitesde max. 160 diyen araba, fullden mazot alınca 150 yi geçmiyordu.

ama istanbul ataşehirde su deposunda bp var tam göbekde. az ilersindede full var zaten. bp nin burdaki şubesinden kaliteli mazotu var.

FireExit

Onursal Üye
Ben hep kullanmaktayım... Yaklaşık 20,000 km'dir. Hiç bir sıkıntı yaşamadım... Bununla ilgili bir çok konu paylaştım...

Doblo08

Azimli Üye
epey indirim yapıyor benzin veya mazotu deneyen oldumu.

Bende kullanıyorum bi sıkıntı yaşamadım full garanti kartı da aldım yakıttan kaynaklı bir arıza olduğunda masrafları karşılama sözü veriyorlar aynı kartı pompaya okutunca fiyattan %2 indirim elde ediyorsunuz ve tüvtürk onaylı yakıt sattıklarına dair belgeleri var aracım ticari kullanımda olduğu için pek fazla performans denemesi yapmadım sakince usulca gidiyorum genelde ama yeri gelince çekip alıyor sıkıntı yok abi ;) Ama yinede takdir senin kararı sen vereceksin denemesini yap istersen bizde bilgilenmiş oluruz hem böylece :)