Fiat Doblo Cargo 1.9 D SX Hasar Kaydı

yaramaz

Yeni Üye
Selamın aleyküm, öncelikle fazla bilgim olmadığı için bilgisi olanlardan yardım istemek amacıyla bu konuyu açtığımı belirtmek istedim.
Allahın izniyle Fiat Doblo Cargo 1.9 D SX almayı düşünüyorum 2004 model 166.000 km de olup mesaj attım 3 tane hasar kaydı bulunmaktadır. 13.500 tl ye anlaştık iyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum sizlere sormak istedim. Ayrıca vergisi sigortası kaskosu bana ne kadara mâl olur onları da söyleyebilirseniz çok sevinirim.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
vegi 850 tl.sigorta ile göre değişir.ben otomobil ruhsatlısını orjinal koltuklu 13,750 ye vermiştim 3 sene önce.kapalı ise yani arkada koltuk yoksa o kadar para vermeyin derim bence.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
hoş geldiniz pertlik bir hasar kaydı veya pert kaydı yok ise sorun yok hasar kaydı olabilir normal tutarları önemli

kasko sigorta sizin hasar sicilinize göre değişir araba orjinal camlı koltuklu mu birde düz dizel mi jtd mı

gerçi 1.9dsx demişsiniz eğer cargo ise fiyat yüksek o paraya 1.3 mjet cargo alırsınız

yaramaz

Yeni Üye
5664e plakayı yolladığımda kayıtlara göre 3 adet hasari mevcuttur deyip 2012 - 2010 - 2009 daki kayıtları geldi. Arabanın arkada koltukları var dizel. Sicil temiz çünkü ehliyetimi daha yeni aldım. Yani acaba iyi mi değil mi çok pahalı değilse de almayı düşünüyorum.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ehliyeti yeni aldı iseniz kaskoda sigortada yüksek çıkar belki ihtimal yaş ihtibari ile biraz indirim olur

yaş 50 yazmışsınız ehliyeti neden yeni aldınız hayırlı olsun

arkada koltukta olsa bence biraz araştırın o paralara jtd lerde var ama tabi araba temiz içinize siniise sorun yok

yaramaz

Yeni Üye
Sağolun teşekkür ederim.
Aklıma takılan en büyük soru bu aracın 3 tane hasar kaydı olması. Bu hasar kayıtları sigortayı kaskoyu arttırıyor onlar tamam. Kazasız araca göre 3 hasar kaydı olan bu arabanın fiyatı ne kadar düşer? Ve başka ne gibi dezavantajları olur. Bu arada cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
2004 model bi arabada 3 det hasar kaydı önemli değil bazen küçük hasarda olsa sigortadan yapılıyor ve 10 tane bile hasar kaydı geliyor ama 15 binlik arabada 20bin tl hasar kaydı var ise o araba kza yapmıştır

yaramaz

Yeni Üye
Kaç tl hasar kaydı olduğunu nasıl öğrenebilirim mesajda öyle bir bilgi gelmedi ve kaç tl ye kadar sorun olmaz acaba?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ozaman büyük hsar yok heralde karşı taraf suçlu olduğu için miktar görünmüyordur