Fahiş Bakım Fiyatı

zazacan

Daimi Üye
Adı
Özcan
Kan Grubu
A RH +
İşletme
Modeli
Araç Yılı
2016
Renk
Sedefli Siyah
Tüm team Doblo ailesine selamlar olsun. Bugün Doblo'yu 20 bin km bakımı için Birmot Beylikdüzü'ne bıraktım. E sınıfı ürünler kullanılmasını rica etmeme rağmen fatura 908 TL çıktı

176 tl yakıt filtresi,
168 tl 20 bin bakım ücreti,
170+113 tl motor yağı,
5,90 atık bertaraf ücreti (birçok marka 1,5-2 lira alıyor)
19 tl Motor karter tapası,
10 tl tapanın contası (yahu 30 liraya bir vida ve conta olur mu yahu? )

Rakamları görünce beynimden vurulmuşa döndüm. 260 bin liralık aracın bakımına 960 tl ücret ödüyoruz ama altı üstü bir Doblo'ya 908 lira ödemek gerçekten kanıma dokundu.

Kıytırık 3'cü sınıf yağı motoruma koydular. Bir daha ki bakıma SELENIA yağ götüreceğim sıkıysa kabul etmesinler bu yağı.
Ön sağ ve arka sağ hoparlörlerimde patlak cızırtı sesi bar dedim "gayet sıkıntısız" dediler. Ön çakmak ve bagajdaki şarj girişinin sigortalarının attığını araştırmalarını istedim. Cevap "kullandığınız aletten kaynaklı" dediler. I Phone 5 ilk çıktığı günden bu yana ve orijinal kablosuyla kullanıyorum. Yaris, Partner, Tucson ve Doblo'da kullandım. Şimdiye kadar hiçbir arabada sigorta attırmadı da şimdi mi attırdı? Kaldı ki sigorta attığından bu yana yaklaşık iki ay geçti. Bozuk olan kablo defalarca kez tekrar tekrar sigortayı artırırdı.

Şimdilik bu kadar. Sakinleşince yazmaya devam edeceğim

ulas

Azimli Üye
Adı
ULAŞ
Kan Grubu
AB RH -
Meslek
Öğrenci ve çalışan
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
ÇELİK GRİ
@zazacan
Sakin olup rahatlayın.Tecrübe ucuz değildir.Şikayet edebileciğiniz siteler var.Bence deneyin bir şey kaybetmessiniz.Çokta basit.Bazı servislerde bu gibi şeyler mevcut.Amacıda bellidir.

Emir12

Daimi Üye
Adı
Sedat
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2016
@zazacan
Servis hangi marka yağ kullanıyor ki? Selenia kullanmıyor mu? Ücret gerçekten çok yüksek. Başka servisten fiyat aldınız mi?

zazacan

Daimi Üye
Adı
Özcan
Kan Grubu
A RH +
İşletme
Modeli
Araç Yılı
2016
Renk
Sedefli Siyah
Hepinize merhabalar.
Ben eski Ankara oto personeliyim. Servis danışmanı Erhan abi 650 liralık bir paket olduğunu söylemişti. Ef'li paket denilen bakımdan istedim. Konuyu Fiat müşteri hizmetlerine ilettim sabah. İş emrinde Ef'li bakım yazılmasına rağmen Lancia parçaları kullanılmış. Opar marka yakıt filtresi 110 TL+KDV Lancia yakıt filtresi 176 TL+KDV. Konuyu tüketici hakem heyetine de taşıyacağım.
Yağımı kullanmazsan turbonu garanti dışı bırakırım, opetten yakıtını almazsan yakıt sistemini garanti dışı bırakırım❗❗❗❗
Siz kimsiniz Allah aşkına kimsiniz? Bir zamanlar Doğuş otonun filo müşterisiydim. Ne Doğuşta ne de Toyota servisinde böyle bir keyfi uygulama görmedim

zazacan

Daimi Üye
Adı
Özcan
Kan Grubu
A RH +
İşletme
Modeli
Araç Yılı
2016
Renk
Sedefli Siyah
@Emir12
Kullanma kılavuzunda ve motor kaputunun içinde Selenia yazıyor ama ağalar opar oil kullanıyor

zazacan

Daimi Üye
Adı
Özcan
Kan Grubu
A RH +
İşletme
Modeli
Araç Yılı
2016
Renk
Sedefli Siyah
@haydar06
Gürses'in Birmot'tan aşağı kalır yanı yok Haydar bey. Aynı fiyatı verdiler. Ef'li bakımı duyunca bilmezden geldiler

doblo3535

Fenomen Üye
Adı
m.i
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Gıda toptancısı
Modeli
Araç Yılı
2017
Geçmiş olsun 283 lira 5 litre yağ altın kaplama heralde

Benimde diskler fabrika hatalı çıktı garanti prosedürleri değişmiş parçanın fotoğrafını fabrikaya gönderip onay bekleyeceğiz onay gelmezse değiştiremeyiz dediler bunun için de aracın sabahtan akşama kadar orda kalması gerekirmiş ne gerek varsa 40 liraya torna yaptırdım olay bitti garanti işi onların keyfine kalmış,bir daha servise bakıma gitmeyeceğim

haydar06

ANKARA YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
haydar akdemir
Kan Grubu
A RH +
Meslek
esnaf
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
@zazacan
Team doblo uyesi oldugunu belirtmene ragmen mi

zazacan

Daimi Üye
Adı
Özcan
Kan Grubu
A RH +
İşletme
Modeli
Araç Yılı
2016
Renk
Sedefli Siyah
@doblo3535
Tavan lambası kendi kendine yanıyordu. Birgün uğradım "garantiden değişelim" dediler. Bende "tamiri mümkünse tamir edelim. Yazık milli servet" dedim. Dediğim gibi yaptılar. Tırnakları yamulmuş düzelttik dediler. Bu bakımda da ben değiştirmelerini istedim onlar değiştirmediler

haydar06

ANKARA YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
haydar akdemir
Kan Grubu
A RH +
Meslek
esnaf
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
@zazacan
Sponsor Lara lutfen team doblo Dan oldugunuzu soyleyin

haydar06

ANKARA YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
haydar akdemir
Kan Grubu
A RH +
Meslek
esnaf
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Sorun halinde il yoneticilerine bilgi verirseniz Iyi olur

zazacan

Daimi Üye
Adı
Özcan
Kan Grubu
A RH +
İşletme
Modeli
Araç Yılı
2016
Renk
Sedefli Siyah
@haydar06
Sponsorlar sayfasına bir göz atayım o zaman :) Bilgilendirme ve ilgi alakanız için teşekkür ederim Haydar bey

PapuaYeniGine

Aktif Üye
Adı
Dündar
Kan Grubu
0 +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2014
@zazacan

Yarın Ordu Tunalar otomotivde aracı 40bin bakıma sokuyorum. Kampanyası biten araçlar için kampanya yapmışlar;
*yağ filtresi *yağ *mazot filtresi *hava filtresi *polen filtresi ve diğer rutin kontroller 149 tl kdv dahil :)

volkan guney

Fenomen Üye
Adı
volkan güney
Kan Grubu
A RH -
Meslek
metal işleri
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk
gri
@zazacan
Bu olayın akabinde bize iletseydiniz gerekeni yapardık. Sponsor bizi kollamadığı durumda teminat team doblo dur

Murat Erken

Yeni Üye
Adı
Murat erken
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2008
Selamün aleyküm Tekirdağ Kapaklı civarında bakım bütün bakımını yaptirabilecegim bir yer var mı D2 kasa

zazacan

Daimi Üye
Adı
Özcan
Kan Grubu
A RH +
İşletme
Modeli
Araç Yılı
2016
Renk
Sedefli Siyah
@volkan guney
Gürses, sponsor vb durumlar hakkında bilgim yoktu. Haydar beyin sayesinde öğrendim. Patlatan ve cızırdayan hoparlörler ve tavan lambası için giderim artık. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@PapuaYeniGine
aracınız 1,3 mü 1,6 mı? bildiğim kadarıyla o kampanya 1,3 ler için oluyor genelde.