Facebooktaki Grup Hakkında

tanernettr

Onursal Düzce Yöneticisi
Adı
tner
Abilerim kardeşlerim bildiğiniz üzere facebook taki gurup bazı olaylardan dolayı adminler dışında paylaşıma kapatılmıştır bu olay benim ve eminimki bi çok arkadaş için çok üzücü bu durum bence 10 kişinin hatası 3500 kişiye yüklendi sanki acaba sorun yaşanılarn kişi hatalı davrarnan ilkinde 5 sonra 10 gün ... gibi uzaklaştırılsamı çünkü paylaşım kapatılması en sevdiğim sobeleme olayını bile tarihe gömcek sanki ...

ogulcan

Azimli Üye
Adı
ogulcan
Cok haklisiniz sacma oldu paylasima acilmalidir derhal bi ozelligi kalmadiki

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
@ogulcan
oğulcan..SAÇMA demek,bizimkararımıza yapılmış bir hakarettir,yapma lütfen..DERHAL demek emir kipidir deme lütfen...
NEDEN KAPANDIĞI KONUSUNU EN İYİ SENİN MESAJIN KANITLIYOR..:ÜSLUBUNUZA DİKKET ETMİYOR,DİĞER İNSANLARI KIRIYORSUNUZ(Şahsına değil kapanmasına sebep olanlara diyorum oğulcan).
ANLATABİLDİM Mİ?KISA VE NET...

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
Dün rahatsızlığım nedeniyle facebook grubumuzdaki olayları, olayların olduğu aşamada takip edemedim... sahur vakti baktığımda ise olanlar olmuş gemiler yakılmış ve kırgınlıkları daha da derinleştirecek yorumlar ard arda sıralanmaya devam ediyordu bir çok arkadaş tarafından.... Ardından grup paylaşıma kapatıldı...

Olaylar olurken bizzat müdahil olmadığım için akşamki olaylar için yorum yapmayacağım ancak, şu kadarnı söyliyeyim, grubun kapanmas nedeni sadece dünkü yaşananlar değildir... Grubu takip edenler hatırlayacaktır, bir hafta yada on gün önce kadar grupta bir kaç kez bir duyuru paylasıldı... Duyurunun konusu üyelermizin birbirine olan üslubu ve kırıcı mesajları hatta küfürlü mesajlardı... Team Dobloyu bu güne kadar taşıyan "aile" olgusunun zarar göreceği endişesi ve öngörüsü ile yapılmıştı bu uyarılar... Hiç kimse bir diğerini kırmasın aile olgusuna yakışır sohbetler paylaşımlar olsun temennisi ile yapılmıştı....

Ancak bu uyarılara rağmen (isim kişi ayırt etmeksizin) birçok kez karşılıklı sataşmalar devam etti... yani dün akşamki olaylar bardağı taşıran son damlalardı... Sadece yapanı engellemek de çözüm olmuyor arkadaşlar, çünkü herkes kendini haklı görüyor hatta engellenen arkadaşlarla samimiyeti olanlar olayların iç yüzüne öncesine bakmadan veryansın edip küçük gruplaşmalara gidiyorişin sonu... Bu nedenle ortalığın biraz sakinleşmesi ve arkadaşlarımızn kardeşlerimizin birbirini daha fazla kırmaması için grubun paylaşıma kapatılması şimdilik en doğru karardı bence...

Team Doblo ailesine yakışan üsluba dönerek ve birimize olan saygı sevgi bağını daha da güçlendirerek grubu tekrar paylaşıma açabiliriz ileride diye düşünüyorum...

Son düzenleme:

HR DobLo

Yeni Üye
Adı
Süleyman
Bnde kapatlmamali kanaatindeyim sonuçta hatayı yapan çekmeli askeri usul bi kişinin suçunu herkes cekmemeli taner abiye katılıyorum .

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
MALİ:
Aga adaylığını koy geleyim sana oy vereyim:))
ben geceden beri 2 saat uyumadım,bunları onlarca kişiye anlattm..Tanerin dediği gibi 10 kişiye kızılıp diğeleride bu hazdan mahrum bırakılmamalı.Ama öncelikle anlatılmak istenen anlaşılmalı ve taşlar yerine oturmalı..Diğeri sonradan gelir kendiliğinden..
bu arada bir özlü söz söylemeden edemiycem,kimse üstüne alınmasın tabi:);
ASLANLARIN ARTIKLARINI ÇAKALLAR YER...
Sözüm gereken yere gitmiştir diye düşünüyorum :)

HR DobLo

Yeni Üye
Adı
Süleyman
Kısa bi sure ortalk sakinlesene kadr olabilir ama surenin uzaması grup adına iyi olmuyablir die dusunuorm .

tanernettr

Onursal Düzce Yöneticisi
Adı
tner
Bende dahil olmak üzere yalan yok herkez kendine yakın olana haklı bulur belki tek tarafı dinlediğinden yada onu sevdiğinden ona karşı duramaz ama bi büyükler yada dostları onun ensesinden tutup sende haklsın kardeşim ama bizim hatırımız için uzamasın dese düzelir belki bunuda kendi çevresi yapması lazım inşallah herşey düzelir ben paylaşımlarım açılmasını canı gönülden istiyorum öncedende dediğim gibi başka kullar getirile bilir.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Arkadaşlar sobelemeyi yine yapın. Telefondan sitemize resim çok kolay yükleniyor. Girip hemen yükleyin bizde gruba ve diğer büyük sayfaya koyarız.Hem sitemiz aktif kalır.

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
Saygisizliga karşıyım akşam serdar abiye levent abiye yaşça çooook çoook küçük insanlar terbiyesizce konuştu . Herkes yaşını bilecek efendi ce hareket edecek. Burası sanal alem diye rahatça konuşurum yok. Bi artık sanal alemlikten çıkmışiz. Biz izmirde 10 aile görüşüyoruz bu site sayesinde . Evlere çay içmeye gidiyoruz . Neden bu site sayesinde demek ki sanal değil reel bura

Maçka lı

Yeni Üye
Adı
Yalçın
Bencede eski sistem daha sağlıklı idi bu kararı tekrar gözden gecirmekte fayda var diye düşünüyorum

mustafa.25

Yeni Üye
Adı
mustafa
Modeli
Renk
gri
Abi bence anket yapalim basindan beri siz soyleyin acikmala yapin sonkes kimse kimsenin malina veya sahsina kirici veya argo kelime kullanmasin kullananlar engellensin yuce divana sevk edelim :)
Ya tabiki burdaki yonetime saygimiz sonsuz ama bence o sayfa uye paylasimina acilmali hata yapanlar izur dilemeli
ben diger arac sayfalarinda gormedim paylasima kapali oldunuu
Bence paylasima acilmali ne bileyim insanlar orda daha soayal oluyolar sanki..Saygilar..

tanernettr

Onursal Düzce Yöneticisi
Adı
tner
Walla ne yalan söyliyim zor geliyo foruma girecen ordan paylaşcan sonra onay gelcek ordan senin adına admın paylaşcak.. bunun düzen devam etsin uygunsuzu zaten admin kaldırır sürekli online bi yönetici oluyo zaten hep eğer kişi kendine kasıtlı bi şey yazılmış olduğu düşünürse yada uygunsuz bişey görürse admine bildirsin geçen mesela bebenin biri abuk sabuk bişeyler yazmış bildirdim silindi guruptan atıldı gibi.

yasind

Yeni Üye
Adı
yasin dalkılıç
Modeli
Renk
Bej
@serkanortanca
Bana miydi bu laf?

yasind

Yeni Üye
Adı
yasin dalkılıç
Modeli
Renk
Bej
@yasind
Susacagim diye soz verdim ama abi yani su levent abiniz varya yasca buyuk olabikir ama konusurken ne konustugunu bilmiyor demekki bana yaptigi saygisizligida hepiniz gordunuz neden kimse bunu dile getirmiyor neden buna bu kadar körsününüz pes dogrusu pes.