Emniyet kemeri ikaz sesi yapmak/açmak

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
bizde devrede değil ki devre dışı bırakalım abi :) bi bilen bulamadık vakit bulsam servise gidecem :D

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@2009_premio
bırak fethi sen tak yeter ki kemerini.yapacağın masrafa gerek yok.takmak isteyen zaten takıyor uyarı olsa da olmasa da.

ali0635

Onursal Üye
Adı
ali aydın
Modeli
Diğer Model
Keşke önceden konuyu görseydim benim araçtaki uyarı zilini söküp verirdim beni delirtmişti hiç soluksuz çalıyordu

Ziyapasali

Daimi Üye
Doblo
Adı
Ömer
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Modeli
Vip
Motor
1.9 Td
Araç Yılı
2004
Renk
SahraBeji
Benim d1 de de var gösterge panelinde ama ötmüyor veya ışık yanmiyor onu açabilir miyiz onemli bisey

mrtaysi

Azimli Üye
Adı
mehmet polat
beyler konuyu biraz okudum emniyet kemerini iptal etmeden çok basit bir şekilde ikazını kapatabilirim..kendi fiomda yaptım hiç ötme falan yok sadece lambası yanıyor takılı değil diye..olay bu..hız sabitleme için satın aldığım programımla bu işi yaptım..aracın beynine bağlanıp alarmı kapa diyorum hepsi bu..bunu sadece servis yapabilir..ama hız sabitlemeyi servis bile yapamaz..öyle bir program yani diyim..:harika:
benim anlamadığım millet aracına o kadar ıvır zıvır takıyor ki kılıf alt çıta üst çıta bilmem ne bilme ne ve bi dünyada paraları gidiyor ama araç için çok hoş bir artı ve konfor olan hız sabitlemeye 400 tl verip takmıyor..o_O

Ziyapasali

Daimi Üye
Doblo
Adı
Ömer
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Modeli
Vip
Motor
1.9 Td
Araç Yılı
2004
Renk
SahraBeji
@mrtaysi
Her modele oluyor mu hız sabitleyici çok faydalı bisey bilgilendirirseniz

mrtaysi

Azimli Üye
Adı
mehmet polat
@Ziyapasali
sayın abim detaylı bilgiyi duyurular kısmında hız sabitleme takılır diye ifade etmişim oraya bakarsanız..burda konuyu dağıtmak hoş olmaz..konu kemer ikazı..