Egea Hatcback Kaza Testi

wilyimc

Daimi Üye
Adı
Tayfun Aktürk
Modeli
Renk
Metalik Siyah
Ben biraz ön yargılıyım açıkcası. Beklemek lazım diğer rakipleri nasıl sonuçlar alacak bakalım. Ama çocuk yolcu puanı inanılmaz düşük. Bir de adamlar kriter değiştirdiyse sen de ona göre revize edeceksin kendini. Tutup da zırhlı araç yapın diye kriter gelmedi herhalde. Fiat grubu alfa romeo hariç genelde 4 yıldız alıyor bu testlerde sanki.

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Bilgisayar Destekli Üretim (CNC)
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
@wilyimc
Ne kadar kriter değişirse değişsin sonuçta 5 yıldız almış a veya b markasının aracı yine 5 yıldız alacaktır çok çok eski bir araçla kıyaslanmadığı sürece.

wilyimc

Daimi Üye
Adı
Tayfun Aktürk
Modeli
Renk
Metalik Siyah
@Sezgin Tok
Aynen öyle. 2015 astra testine bakın adamlar %92 güvenlik puanı almışlar araç 5 yıldız almış. kriterler yeni değişmiş o dönemde ama adamlar yine de puan almayı bilmişler. o yüzden biz ürettik diye taraftarlık yapmaya gerek yok. doğanlar şahinler sağlamlığıyla dalga konusu olmuşken biraz daha bu işlerin üzerine düşmemek çok büyük hata olur. edirne den öteye gidemez yoksa bu araçlar. bizde de ucuZ diye tercih edilir.

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
@wilyimc
Ucuzda değil mesele bu zaten 77 bin TL lik araçtan bahsediyoruz. Misal 77 bin TL ye çoğu c segmenti aracın orta doluluktaki otomobili alınabiliyor

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
EURO ENCAP ta kriterler 2016 yıında değişti eu 28 kodlu kritere geçtiler bence 5 yıldız alan çoğu araba şuan 5 yıldız alamaz hayırlısı olsun egea tipo avrupadada çok satanlar arasına girmiş

Gökhan_059

Daimi Üye
Adı
Gökhan Özcan
Papa biniyorsa güvenlidir :D

42bbbe23a42487177d3c0e4dd89cd36f.jpg

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
Ben zannetmiyorum diğer markalar kendi üstündeki sağlamlık algısını düşürsünler. Zaten ilerleyen zamanlarda yeni testler olacak izleyip göreceğiz.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
egea sw çok yakışıklı gerçekten çok hoşuma gidiyor bakalım satışa sunulmadı daha