Doblo 1 1.9 Jtd Vip Amortisör Sorunu.

ahms

Aktif Üye
Adı
Ahmet
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2003
Renk
Siyah
Arkadaşlar yorum ve bilgilerinize ihtiyacım var. Aracım yollardaki 10 cm lik su ızgaralarından yüksek kasislerden geçerken üst takozdan çekiçle vurmuş gibi ses geliyor. Ancak normal kullanımda ve normal kasislerden geçerken ses yok. Konfor iyi yol tutuşu 10 numara. Ön düzen kontrol edildi arızalı hiç bir şey yok. Parçaçılara dolaşıyorum kimi amortisör kısa boyu yetmiyor uzun takmak gerek diyor kimiside amortisör uzun ya kısa takılacak yada amortisör mili tornada kısaltıacak diyor kafam karıştı. YARDIMMMMM

ahms

Aktif Üye
Adı
Ahmet
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2003
Renk
Siyah
Arkadaşlar konuya bakan varmı

#Raşitemmi

Fenomen Üye
Adı
Raşit DEVE
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Demirci
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
gri granit
Kulelerle birlikte komle değiştir artık kesin çözüm

Erhan16

Saygın Üye
Adı
Erhan
Meslek
Makine Resim Öğretmenliği
Modeli
Renk
Bulut Mavi
Lastik havalarını da kontrol et derim. lastikleri değiştirdiğimde genç çocuk 46 basmış tekerleğe. tak tuk sesler geliyordu. 38 e çektim havaları ses gitti. belki bundan değildir ama bir bak yinede hava basıncına derim.

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
Her Süspansiyon Sisteminin Bir Çalışma Aralığı Vardır. Sizinki de Buraya Kadar Diyor Ve Salıyor , Eğer ki Sağlamlıklarından Eminseniz Süspansiyon Sisteminin , Öyleyse Çalışma Aralığı Bitiyor Sonucu Çıkar Karşımıza.

Yinede Kafanıza Takılan Bir Sorun Varsa İçinizi Yiyen Fiyatlarını Öğrenin , Hatta Benim Tavsiyem Bir Süspansiyon Testine Sokun İsterseniz Aracı , Geçmiş Olsun :harika: