Dizel Hangi Otomobil Alınır? 35000 TL maximum para

elnino11

Azimli Üye
Adı
HKN
Modeli
Renk
s
Arkadaslar dizel hangi otomobil alınabilir 32000-35000 TL civarında?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ben bu paraya hiç düşünmeden d3 premio alırım rahat konforlu keyifli şekilde binerim d3 varkende bu paralara başka hiç bir arabaya binmem*tup*

doblonun haricinde

linea alırdım linea fiyatına göre gerçekten güzel bi araba hele bu pahallıkta çok güzel bi araba

bravo alınabilir model yılı bi nebze düşük olur

punto

i20

i30 model yılı bi nebze düşük olur

fiesta

eski kasa focus ama model yılı bi nebze düşük olur

ama yeni az kmde bi araba dersen kesinlikle linea hem ekonomik problemsiz bi araba

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
temiz linea alırdım yada i30 alırdım çok güzel araba

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
birde eski kasa kia ceed alınabilir

mustafa200295

Misafir
Adı
Mustafa
Modeli
Renk
bordo
Arkadaşlar kızmasın ama o parayı lineaya kesinlikle vermem aveo sedan alırım. Linea dan çok üstün, 1,3 ltz paket. Ben araba alırken peşin param yoktu fiat a gittim doblo premio ver peşinatsız dedim kredi çıkmadı, sonra linea ya bakmadan aveo ya gittim ver dedim yine çıkmadı bende 29bin kredi çekip doblonun ikinci elini aldım mutluyum. Ama doblo almasam kesinlikle o paraya aveo sedan LTZ veya LT paket alırım. İçi dopdolu, tek beğenmediğim tarafı gösterge paneli yoksa bence çok güzel.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Mustafa Abi piyasadan çekilmiş bi firma ve ikincieli ölü ki bence asla lineadan kaliteli bi araba değil hele launge 1.6 linea aveoyu yer bitirir

lineayı zaten active plus olarak düşünenler yanlış düşünüyor bi fulune binin gerçekten çok fark var bizim linea emotiondu çok güzel bi araba idi çok memnundum

Abd-ullah

Saygın Üye
Doblo
Adı
ABDULLAH
Kan Grubu
0 +
Meslek
serbest
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
beyaz
emotion linea 1.6 bulunabilinirse alınır. Hem sağlam hem sorunsuz hem de performanslı arabadır. Parasının hakkını fazlasıyla verir. Kazalarda da sanıldığı kadar kötü bir araba değil tam aksine sınıfındaki avrupa arabalar kadar iyidir. İkinci eli de sağlamdır. Asla focus kadar yol tutmaz ama Yol tutuşu da iyidir. Focus zaten bu işin uzmanı.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
abi lineanın kardeşi punto euro encaptan 5 yıldız aldı ki lineayı incelemiş biri olarak linea gerçekten sağlam bi araba passat ile kafa kafya çarpışmasınıda görmüştük bence linea aveodan daha güvenli bi arabadır heleki 1.6 launge veya emotion plus ile karşılaştırmam bile focus çok güzel ama 35 bine yeni focus alınamaz 2008 falan olabilir

Samed38

Saygın Üye
benım linea hakkında pek bi bilgim olmadıgı icin yorum yapamıycam ama sedansa Passat- A4-A6 (2000 2004) Bmw 3 serisi bunlar bilindik araclarr gerci :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Benxce cebinde 30 binlira olupta 15 yaşında bakımı pahalı arabaya binmek mantıksız bide ona bakmakta önemli

mustafa200295

Misafir
Adı
Mustafa
Modeli
Renk
bordo
Oğuz lineanın dediğin paketi dolu ama aveo gerçekten güzel araba. Hava yastığı 11 adet, ncap 5 yıldızı var, daha sayamadığım bir sürü özellikleri ikisininde vardır ancak araba alırken bence bakılması gereken en önemli özellik ncap yıldız ve hava yastığı. Linea da ncap meçhul! Benzerlikle testten ne çıkacağı kestirilmez, bu nedenle benim tercihim linea olmadı. Hatta doblo alırken de çok düşündüm ama caddy e param yetmedi, diğer modelleri de ben beğenmedim, kapadım gözümü aldım. Bence fiat ın teste sokmaması çok büyük hata.

Doblo ile uzun yola gittim 170-180 bastım yerlerde oldu hızlı girdiğim virajlarda hepsinde güven veriyor ama Allah korusun kaza olduğunda ne olur bilinmez.

Senin anlayacağın bilinmezlikler beni korkutuyor.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
abi evet euro encup önemli ama bence teste girmedi diyede çürük olmaz ben fbrikaya gidip incelediğim için konuşuyorum linea girse eski puanlama ile 5 yıldız alırdı aynı şekilde doblonun d ön bölümü an direği çok sağlam özellikle takla atan d3 lere bakın direklerde nerede s ise hiç eğilme olmuyor o yüzden ben d3 e sonna kadar güveniyorum

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Arkadaslar dizel hangi otomobil alınabilir 32000-35000 TL civarında?

acaba karar verebildiniz mi?

birdaha cevap yazmadınız