Direksiyonda titreme

Konu, 'Mekanik - Direksiyon - Kilit -Silecek' kısmında ikmbaris tarafından paylaşıldı.

Sitemize Yüklenen Son Resimler

ecufast kavaklıdere oto
  1. Forumda soru sormak için konu açmadan önce lütfen arama yapınız.
    Duyuruyu Kapat
  2. Online iletişim formu üzerinden lütfen soru sormayınız. Forumda başlık açarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  3. Değerli üyelerimiz sitemizde bulunan sponsor reklamları ziyaret ederek ailemize özel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat
  1. ikmbaris

ikmbaris Yeni Doblocu

Adınız:
    ikmbaris
    Araç Modeli:
    COMBi 1.6 105 HP MJET E4 PREMiO
    Aracım 2014 d3 doblo 19000 km de.Araçta 90 km geçtikten sonra direksiyonda vuruntu gibi titreme oluyor. bir kaç rot balanscıya gidip balans ve rot ayarı yaptırmama rağmen kesilmedi. Ustanın bir direksiyon kutusundan olabilir dedi, ben pek inanmadım. Yetkili servise gittim balansa baktılar test sürüşü yaptılar sorun lastiklerde olduğunu , lastiğin yıprandığı için yere vurma titreşimi olduğunu ifade ettiler. Üstündeki lastikler orjinal lastikleri (continental) fakat sıfır kışlık lastik taktırdığımda aynı vuruntu devam ediyor.Sizce gerçekten direksiyon kutusu olablirmi servis lastik diye başındanmı salladı.

yunus0635 bunu beğendi.
  2. Konuya yazılan tüm cevapları görmek için üye olmalısınız veya zaten kaydınız varsa, üye girişi yapmalısınız.

Sayfayı Paylaş