dcı tdı jtd 1.3 mü 1.9 mu yardım

Konu, '2. El Doblo Arayanlar - Tercih - Kıyaslama' kısmında oatasoy tarafından paylaşıldı.

gürses oto
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. oatasoy

oatasoy Doblocu

merhaba dün üye oldum birkaç sorum var sitenin heryerine baktım uygun yeri bulamadım buraya yzıyorum çok acil 2 gün içinde sizden haber bekleyeceğim hemen sorulaıma geçiyorum cevap verirseniz beni dertten kurtarırsınız
    2 aydır yoğun şekilde doblo araştırıyorum ama o kadar çeşit var ki ne yapacağımı bilemedim
    2000 2005 arası olacak maksimum taş patlasa 14 binlira CİVARI OLACAK (aslında 12 civarı ) 1.3 mü 1.9 karar veremdim vergi önemli çok performans istemiyorum nadiren yük taşıyacağım az yakıt olacak bişey istiyorum 1.3 uygun gibi ama piyasası yüksek 1.9 a yöneliyorum mecburen orada da şu sorun var sahibinden com a girerseniz görürsünüz 1.9 un 4 5 çeşidi var bu ne arkadaş dcı nedir jtd nedi sadece d var sx jtd var da var ya sorum çok fazla aslında ama sizler çok bilgisiniz aradığım cevapları burada bulurum sadece lütfen yardım edin

2. Konuya yazılan tüm cevapları görmek için üye olmalısınız veya zaten kaydınız varsa, üye girişi yapmalısınız.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş