dcı tdı jtd 1.3 mü 1.9 mu yardım

Durum
Konu kapatılmıştır.

oatasoy

Azimli Üye
http://www.sahibinden.com/doblo_1_9_jtd_hatasiz_!-64WQQaXQQ23821421WQQpXQQdisplayitem

Black Hawk

Saygın Üye
Hangisinde var hangisinde yok bilmiyorum ama 25 in üzerinde doblonun şöför koltuğuna oturdum... Hiç yol bilgisayarı olmayan denk gelmedi :D

Bu arada SX ler sonradan açma olmadığı için arka kapı direklerinde ve tavanda kaplama var. Kargodan çevirmelerde yok diye biliyorum.

İlanı kontrol edemedim yol bilgisayarı için çünkü açılmıyor...

geremy

Onursal Kurucu
arkadaşlar yeterince açıklamada bulunmuş
-ilan açılmıyor
-düzdizel 1,9 lardan mümkünse uzak durun
-sonradan açmalarda sıkıntı yaratabilir.
motoru iyi durumda 1,3 multijet combi işinizi görür.

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
Ben daha önceden 1,3 sıralı lpg li araç kullanıyordum. dizel araca hiç binmemiştim. ve 2010 combi maxi 1,3 mjet aldım. şuan ki km 6,500 civarı ve 1,3 lpg li araç ile yakıtı hemen hemen aynı. Birde önceki aracımsıralı lpg olduğu için haftada 40 - 50 TL benzin harcıyordu. Doblonun bu paraya bu hacimde ve bu kasada 1,3 motorla bu kadar az yakıt yakacağını imkansız sanıyordum. konforu ve sürüş keyfi de cabası. ve Allah büyük söyletmesin ama birdaha LPG li veya benzinli araca kolay kolay binmem. bende 1,3 vey 1,9 arasında çok kararsız kaldım. iki araç ile de test sürüşüne çıktım 1,9 un gücü konforu daha çok cezbediyor ama şehir içinde 1,3 ün yakıtı daha ekonomik. 1,9 ile de aynı yakıtı yakalıyabilirsiniz ama altınızda 105 BG lik güç varken basmadan olmuyor. basınca da yakıtı etkiliyor ;)

oatasoy

Azimli Üye
sıfır araç almayı çok istrerdim malesef olmuyor işte..
1.3 sonradan açma 130 binde 2005 model araç var onu alacağım sanırım fiyat biraz fazla 13 250 dior 12 5 felan olsa süper olur da bakacağız artık 1.9 larda çok fazla seçenel var ondan çeiniyorum jtd var d var hiç birşeyş olmayan var tongaya düşerim korktum seçeneğim yok denecek kadar az

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
oatasoy tarafından yazılan metin:
sıfır araç almayı çok istrerdim malesef olmuyor işte..
1.3 sonradan açma 130 binde 2005 model araç var onu alacağım sanırım fiyat biraz fazla 13 250 dior 12 5 felan olsa süper olur da bakacağız artık 1.9 larda çok fazla seçenel var ondan çeiniyorum jtd var d var hiç birşeyş olmayan var tongaya düşerim korktum seçeneğim yok denecek kadar az

1.3 multijet ya da 1.9 JTD den biri uygun olabilir.

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
serdar aramıza hg geldin önce tanışma bölüme kendini tanıtırsan daha iyi olur.seviniriz

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
topragama küsmeyin kendisi amasyalı sanırım ?

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
hanefi dedigin dogru ama birden tepki vermeyeli durumu anlatalım ok

yılmaz abi o dedigin yanlış bir karar olur diye düşünüorum ?

geremy

Onursal Kurucu
serdal05 tarafından yazılan metin:
ewt arkadaşlar şöyle yazıları okuyorumda :D bune dedim ya meğer kendimizi tanıtmak bu kadar önemliymiş way be ilginç şaşırdım doğrusu :D neyse tabi ki tanışmak kaynaşmak iyidir güzel diyorsunuz ama ben kendimden bahsetmeyi pek sevmem sorumun cevabına gelince siz yinede saolun elbet bir yerlerden öğreniriz!!!

valla sen bahsetmeyi sevmiyorsun bizde bu durumları sevmiyoruz.

birincisi bu konuyu kilitliyorum(ilk açan arkadaş kusura bakmasın)
ikincisi başka yerlerde bulmaya çalışman iyi olur.

+++ Bir daha da gözümüz görmesin.
*Üye kaydı resmen silinmiştir. By DobloM

Durum
Konu kapatılmıştır.