daha önce transporter termal paket kullanan varmı?

bedbaht155

Daimi Üye
Adı
HAKKI
herkese iyi akşamlar. 2006 model transporter aldık ancak termal paket vebasto sıstemı ve koltuk ısıtma nasıl kullanılıyor? bılenınız yada ayrıntılı kullanımını anlatan bı link paylaşabilecek varmı? Şimdiden teşekkürler iyi akşamlar...

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
kullanmadım ama tanıtım açıklamasında istediğin saate ayarlıyorsun o saatte ısınmış oluyordu.daha olmadı servisle irtibata geçebilirsiniz.

ali0635

Onursal Üye
Adı
ali aydın
Modeli
Diğer Model
Şoför Koltuk altında ikinci aküsü mevcuttur ön iç aydınlatma önündeki küçük ekran var ordaki 4 tane tuş ile derecesini saatini yarım saat önceye ayarladığında aracın içi ılık bir halde bulursun Tam olarak fırın gibi ısınmaz çok erkene ayarlarsanda aküsü çabuk zayıflar

Ben alırken tanıtıma kanıp 3 bin tl fazla verip bide beklemiştim ama 3 senede sadece 2 kere kullandım zaten çoğu kişide kullanmazdı hatta aküsü boşa gitmesin diyipte koltuğun altındaki aküyü sökenler bile vardı

Ayrıca daha sonra tekrar sıfır transporter aldım ve vw termal donanımını tamamen kaldırmıştı çünkü talep yoktu

ali0635

Onursal Üye
Adı
ali aydın
Modeli
Diğer Model
bu arada dobloyu satıp transportermi aldın?

ben ilk aldığım t5'i sorunlarından bıkıp satmıştım sonra kendimi tutamayıp ikinciyi aldım oda sorunlu çıkmıştı yani kronik problemleri var onların hele km yükseldikçe daha kötü bir hal alıyor

mesela ilk 2005 t5 ile 3 yılda servis kayıtlarına göre 78 kez servise girmişim.değişmeyen parçası kalmadıydı resmen...tek tek yazmayım ama klimasından tutta akslerine kadar hatta devirdaimine kadar arıza vermişti fabrika hatası olarak.

bi daha vw'ne yanaşmaya tövbe ettirdi beni....