d4 kasa multimedia

mesehorli

Yeni Üye
Adı
hüseyin
2015 model araç aldım d4 kasa oluyor galiba multimedia sistemini degiştirmek istiyorum görselle birlikte sunabileceginiz bir ürün mevcut mu

halilaydn

Aktif Üye
Adı
Halil ibrahim Aydin
Benimde aklimda donup dolasan bi dusunce bu. Geri gorus kamerasi ve video oynatma gibi ozelliklerin orjinal multimedia da sunulmamasi sebebiyle dusunuyorum bende.

Onuryilmaz

Fenomen Üye
Adı
Onur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik&elektronik
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
@mesehorli
Oncelikle Hayirlisi olsun allah kaza bela vermesin.konuya gelince pek alternatif oldugunu sanmiyorum kasa yeni oldugu icin pek aksesuar islerine girilmemis daha internette yada yakin cevrede pek bulamadim ben arastirdim biraz.bende aldim tavan citasini bile bulamadim oyle diim

Eren58034

Daimi Üye
Adı
Eren
Yakında emsal olarak bu özelikleri servislerde alpıne marka gelecek dediler
İşin aslı 2016 itibari ile bu cihaz her d4 uygulanacak

Seloo

Daimi Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektronik teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Ateş kırmızı
1750 liraya ii demişler tan otoya dün sordum 3000 tl dedi

Yolgezer

Onursal Üye
Adı
Salih YILDIRIM
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Elektronik Servisi
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Beyaz
@halilaydn
Hayret kendimde veya yakın çevremde d4 kullanan olmadığı için d4 orjinal multimedia da bu özelliklerin olmadığını bilmiyordum full özelliklidir diye düşünüyordum.
Geri görüş kamerası ve bence en önemlisi video oynatma neden yok acaba ? değilmi ozaman ne anlamı var multimedianın
başka eksik özellikler neler var yazarmısınız mesela telefon eşleşmesi araç üzerinden yolda telefon yanıtlama telefon hafızasını teybe yükleme vesaire özellikler varmıdır ?

halilaydn

Aktif Üye
Adı
Halil ibrahim Aydin
@www.akdenizelektronik.org
Onlar var hocam. Telefonla durur vaziyette eslesme yapilabiliyor. Giderken yapilamiyor. Telefonu yanitlama vs gibi ozellikler mevcut. Hatta gelen mesajı okumasida cok guzel bir ozellik bence. Birde sesli komut ozelligi var. Isim soyleyerek kisiyi ariyabiliyorsunuz. Navigasyonda bu ozelligi kullanamamak ise cok sacma. Yani multimedia temel islemleri yapiyo ancak bi kac eksigi var. Gelismesi lazim.