D3 kasaya led stop tasarımı

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Sevgili arkadaşlarım aracımın arka camı ile cam altı plastiğin arasına 3.mm kalınlığında ince kırmızı led fren lambası uygulaması yaptım.Evet biraz zahmetli oluyor ama inanın aldığım tepkiler buna deydi...yorumlarınızı bekliyorum
sdc11092d.jpg

By at 2011-04-17

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
bence çok güzel olmuş baki abi tebrikler...

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
bence çok güzel olmuş baki abi tebrikler...
sağol can kardeş.....

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Gerçekten de mükemmel olmuş arkası düz olsaydı belki bu kadar yakışmaya bilirdi ama o logonun üstündeki çıkıntı dan dolayı ap ayrı bi güzelliği var :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ToeXicT tarafından yazılan metin:
Gerçekten de mükemmel olmuş arkası düz olsaydı belki bu kadar yakışmaya bilirdi ama o logonun üstündeki çıkıntı dan dolayı ap ayrı bi güzelliği var :)
Çok düşündüm farklı ne yapabilirim diye ...Ama gerçekten güzel oldu.......işçiliği çok zur ama arka plastik ve iç döşemeyi söküyor 3. stop tan kapı içinden kabloyu geçirip hat alıyorsun......Ama kesinlikle ledi yapıştırdıktan sonra ara boşluğa silikon çekmek lazım yoksa led açılıyor ve çirkin duruyor ....bilginize....

tamz

Daimi Üye
Abi çok güzel olmuş.ellerine sağlık...çok imrendim yahu ben de yapmak istiyorum :D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
tamz tarafından yazılan metin:
Abi çok güzel olmuş.ellerine sağlık...çok imrendim yahu ben de yapmak istiyorum :D
yap kardeşim yakışır

tamz

Daimi Üye
bakiergul tarafından yazılan metin:
yap kardeşim yakışır

Abim yapım aşamasında senden bilgiler almam gerekecek.Biraz rahatsız edebiirim :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
yap kardeşim yakışır

Abim yapım aşamasında senden bilgiler almam gerekecek.Biraz rahatsız edebiirim :)
Rahatsızlık mı .....bilakis şeref duyarım faydam olabilirse........

SerCan

Saygın Üye
Sevgili arkadaşlarım aracımın arka camı ile cam altı plastiğin arasına 3.mm kalınlığında ince kırmızı led fren lambası uygulaması yaptım.Evet biraz zahmetli oluyor ama inanın aldığım tepkiler buna deydi...yorumlarınızı bekliyorum
sdc11092d.jpg

By at 2011-04-17

Ustalıgını konusdurmusn abi mükkmel olmus :) tebrikler....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
SerCan tarafından yazılan metin:
sdc11092d.jpg

By at 2011-04-17

Ustalıgını konusdurmusn abi mükkmel olmus :) tebrikler....
Kardeşim evet mükemmel oldu ama inan sıfır arabayı sökmek beni az daha caydırıyordu....Ama sökmeye başlayınca gerisi geliyor..............

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Kardeslerim yeni doblomada bugun ayni serit ledden yaptim...yine manyak durdu......onu yapmisken bagaj aydinlatma si icin 3.stop lambasinin sagina ve soluna 30 cm lik beyaz serit led yapistirdim...gerci orjinal bagaj aydinlatmasindan kabloyu yukari kadar cikarmak korukten gecirmek beni oldurdu ama hallettim.....d3 kasaya serit stop yapacak arkadaslar mutlaka onceden enaz 10 tane kopca alin sokerken kiriliyorlar bilginiz ipolsun....baska bir bilgi.....serit ledin yapisacagi yer 2.5 mm ince serit led kullanmaniz gerekiyor hem ledi hemde yapisacagi yeri isi tabancasi ile isitmama ragmen. Ledin yapiskanlari birakiyor cam ile siyah plastigin yani ledin oldugu yere seffaf silikon cekmeniz gerekiyor zira hem led acilir hemde erken bozulabilir...bilginize....yakinda fotolari koyacagim....

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
oooo hayırlı olsunnnnnn..

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Bagaj aydinlatmasi super oldu butun bagaji ve aracin arkasini gunduz gibi yapiyor.....icabinda aracin arkasinda gece calismak gerekse bile sorunsuz calisilir....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Kardeslerim yeni doblomada bugun ayni serit ledden yaptim...yine manyak durdu......onu yapmisken bagaj aydinlatma si icin 3.stop lambasinin sagina ve soluna 30 cm lik beyaz serit led yapistirdim...gerci orjinal bagaj aydinlatmasindan kabloyu yukari kadar cikarmak korukten gecirmek beni oldurdu ama hallettim.....d3 kasaya serit stop yapacak arkadaslar mutlaka onceden enaz 10 tane kopca alin sokerken kiriliyorlar bilginiz ipolsun....baska bir bilgi.....serit ledin yapisacagi yer 2.5 mm ince serit led kullanmaniz gerekiyor hem ledi hemde yapisacagi yeri isi tabancasi ile isitmama ragmen. Ledin yapiskanlari birakiyor cam ile siyah plastigin yani ledin oldugu yere seffaf silikon cekmeniz gerekiyor zira hem led acilir hemde erken bozulabilir...bilginize....yakinda fotolari koyacagim....

abi resimleri merakla bekliyoruz ellerine sağlık

FireExit

Onursal Üye
Bende düşünüyorum yaptırmayı abi... Ama anladığın kadarıyla baya zahmetli...

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
FireExit tarafından yazılan metin:
Bende düşünüyorum yaptırmayı abi... Ama anladığın kadarıyla baya zahmetli...

Bayagi mi ...? Bayagi cok cok zahmetli....bagaj kapisinin icini sokuyorsun sonra camin altindaki siyah plastigi.....ledi yapistirdiktan sonra plastigi yerine takmak olum cunku once plastik. Sonra cam takilmis biz tersini yapinca takmak zor oluyor....tabi takmadan once sokerken kirilan kopcalari takican kablolari sert bir tel yardimi ile arka kapi direginden 3.stopa cekecen ve bagliyacan......ve en son islem plastikle cam arasina seffaf silikon cekeceksin...