D3 Kasa 1.3 Urban Aracımı Otomobik Ruhsatına Çevirebilirmiyim ?

ibrahim4q

Yeni Üye
Adı
ibrahim
Kan Grubu
0 +
Meslek
Doğalgaz teknikeri
Modeli
Araç Yılı
2012
Aracım 2012 model 1.3 urban serisi mutlijet herhangi bir sıkıntı yasamadım bu zamana kadar ancak kamyonet geçtiği için her yıl sürekli olarak muayeneye gitmem gerekiyor. Sorum şu kmyonet gecen aracımı otomobil ruhsatıyla değiştirebilme hakkim varmıdır?

Bayram Buldas

Daimi Üye
Doblo
Adı
Bayram
Kan Grubu
A RH +
Meslek
kuruyemiş imlt
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
Malesef o dedigin 2010 da tamamen yasaklandı

tolgakmg

Daimi Üye
Adı
Tolga
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğretmen.
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2009
Renk
Kahverengi
Maalesef ki mümkün değil. Çanakkale Adana arasında gidip geliyorum. Radardı kontrol dü gına gelmişti. Çok memnun olmama rağmen aracını sırf bu yüzden satmak zorunda kaldım.

ibrahim4q

Yeni Üye
Adı
ibrahim
Kan Grubu
0 +
Meslek
Doğalgaz teknikeri
Modeli
Araç Yılı
2012
@tolgakmg
Çok sacma bi durum hocam üzüldüm gerçekten

Mamidbl

Azimli Üye
Adı
Muhammed
Kan Grubu
B RH +
Modeli
Araç Yılı
2012
Valla kardeş o is artik olmuyor. Olmaması kotu üstelik birde kamyonet ruhsatli doblolar çekilmez oldu , otobandaki km bizi , heryil muayenesi , sigorta ücreti , bandrol pulu blmem ne , berbat halde .. Aralarında dağlar kadar fark var. Yani ben otomobil ruhsatli Doblo bulmak için mahvoldum gunlerce aradim ,200bin kmde2012 d3 kasa aldm , 35bin TL temiz bakmisti, 2 parçası boyali sadece etek ati . bulunmuyor genelde eldendede cikarmazlar , çünkü avantaji çok . ya sifır alirken yaklaşık bi 15bin tlde uzerne ekleyip otomobil ruhsata çevirecen , yada piyasada 2.el ara bul kardeş .