D3 Bagaj Aydınlatma

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
@yigitefe

Bende bu şekilde iki tarafada led çektim.

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
@ozocan
Tavan rafının kenarına beyaz led çektim harika oldu. Anahtar olarakta tavan aydınlatma anahtarını kullandım.

yasinmert

Aktif Üye
Adı
Yasin Mert Güney
@ozocan Merhaba abi. Ben de bagaja led yapıyorum hatta yerine yapıştırdım ama lambayı bir türlü çıkaramadım. Çıkarmaya çalışırken yandaki mandalı da kırdım herhalde. Yapmam gerekenleri ufaktan anlatabilir misin?

ozocan

Aktif Üye
Adı
Özgün
Modeli
Renk
ÇÖL GRİSİ
@yasinmert
Kardeşim soldaki lambayı ucundan kapıya yakın tarafından hafif esneterek çıkar tornavida ile aç çıkar dışarı kırabilirsin normal onu japonla yapıştırıcan zaten kablo kalınlık yaptığı için tam kapanmıyor kapıya yakın ucundan kabloyu çıkar oraya anca sığıyor kablo mesut hocam eline sağlık bi fotoğrafla beraber nası yaptığınızı da anlatırsanız sevinirim saygılar hürmetler ...

barış ata

KÜTAHYA YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Barış Ata
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sıhhi tesisat kombi bakım onarım evsel şu arıtma sistemleri
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
2.0 Multijet
Araç Yılı
2004
Renk
siyah
Ellerine sağlık bende aldığım her araca ledi çekerim hemen d1imde 4 buçuk metre led döşeli aydınlık araç her zaman iiyidir...

ozocan

Aktif Üye
Adı
Özgün
Modeli
Renk
ÇÖL GRİSİ
Gayet güzel olmuş hocam elinize sağlık öbür tarafa da çekecek olursanız sert bir kabloyu yol gösterici olarak kabloya bağlayın alttaki zeminle Birleşimini biraz esnetip alttan yukarı doğru çıkartın bagaj eşiğinin altına alarak kabloyu karşıya geçirip krikonun kapığından çıkarabilirsiniz...

vetmuhammet

Azimli Üye
Adı
muhammet
Modeli
Diğer Model
Renk
çöl grisi
IMG_20150510_193322.jpg IMG_20150510_193329.jpg Aşağıdaki led bagajı açınca yukarıdaki ise duvarda ki anahtarla yanıyor

ŞENER

Daimi Üye
Adı
ŞENER
Modeli
Renk
SİYAH
bende çok beğendim yapacak arkadaşilara birer örnek olmuş paylaşımlarınız için elinize sağlık teşekkürler

alperserkan01

Azimli Üye
Modeli
bende d1 için yapalım dedim hazırladım her şeyi bağlarken şase yaptırdım sanırım arka tarafa elektrik gelmiyor ama ön tarafta var
sigorta kutusundaki sigortalar sağlam görünüyor sigorta kutusunda d1 lerde yerini bilen varmı

efsane05

Onursal Üye
Adı
Ahmet KELEŞ
Modeli
Renk
SİYAH-VİP
geçen sene bende yapmıştım.gerçekten güzel oluyor.çalışmalarınız 10 numara olmuş güle güle kullanın

efsane05

Onursal Üye
Adı
Ahmet KELEŞ
Modeli
Renk
SİYAH-VİP
@alperserkan01

kitapçıktan bulabilrsin yerini hatta numarasına kadar.:D