D3 aux yapımında son nokta (efsane)

arsenlupen

Daimi Üye
Modeli
Renk
beyaz
Evet arkadaşlar ürün resimde görüldüğü gibidir. Teyp arkasından standart aux çıkışı olayını yapıp yine teypten 12v elektiriğimizide bağladık direk teyple açılıp kapanıyor. Bu manyak cihazın özelliğini anlatmak istiyorum gördüğünüz gibi flash bellek hafıza kartı okuyabiliyor oynat duraklat ve ileri geri seçenekleri var kapatıp açtığınızda kaldığı şarkıdan devam ediyor. Gereksiz bir özellik ama radyo özelliğide var Aux üzerinden radyo dinleyebilirsiniz. Ekolayzır seçenekleri var. Ve bence cihazı efsane kılan özellik bluetooth özelliği olması telefonunla eşleştir playe bas telefonundan hiçbirşey yapmana gerek yok müzik dosyalarından müzikleri bulup açıyor ve değiştirebiliyorsun telefondan müzik açmana gerek yok o kendi açıyor. Ayrıca camını pencereni aç uzakta sen mangalınla uğraşırken telefondan istediğin müziği aç araban sana dinletsin sesini kıs şarkını değiştir. Müziğin yokmu dert değil aç youtube u istediğini dinle dinlet. Sen araç sürüyon arkadan biri zırt pırt o şarkıyı aç bu şarkıyı açmı diyor hiç uğraşma açsın bluetooth unu kendi istediğini kendi çalsın sen işine bak. Bende çok güzel birşey bi ara video atarım

Dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    97,1 KB · Okunma: 359
  • image.jpg
    image.jpg
    88,9 KB · Okunma: 355
  • image.jpg
    image.jpg
    88,5 KB · Okunma: 348
  • image.jpg
    image.jpg
    80,5 KB · Okunma: 339
  • image.jpg
    image.jpg
    82,5 KB · Okunma: 327
  • image.jpg
    image.jpg
    80,4 KB · Okunma: 338
  • image.jpg
    image.jpg
    90,6 KB · Okunma: 347
  • image.jpg
    image.jpg
    73,4 KB · Okunma: 321

arsenlupen

Daimi Üye
Modeli
Renk
beyaz
walla türkiyede bulmak zor aliexpres alibaba tarzı çin menşeyli sitelerden alabilirsiniz bi arkadaş 50 adet sipariş vermişti ben ondan kaptım elinde üçbeş tane daha var diyebiliyorum. ama ilerleyen zamanlarda gri kasalısı olandanda getirtecekmiş. isterseniz siz yinede bi araştırma yapın yanlış bilgi vermiş olmayayım ben çok araştırmadım nette buralarda varmı diye. ben arkadaşın aracında gördüm hoşuma gitti oan söktüm teybi :)

ud6880

Yeni Üye
Adı
yalçın
Arkadaşlar bu cihazı nerden temin edebiliriz ve montajı kime yaptırıcaz ve fiyat bilgimiz olursa daha iyi olur.

arsenlupen

Daimi Üye
Modeli
Renk
beyaz
arkadaşlar nerden temin edilebilir bilmiyorum tam olarak dediğim gibi çinden getirten bir arkadaşım var montajı bildiğimiz teybin arkasından aux çıkışı bağlamak gibi arkadaş montaj dahil 100 liraya bağlıyor araçlara diyebiliyorum. çok kullanışlı bence sesi çok iyi

arsenlupen

Daimi Üye
Modeli
Renk
beyaz
Malzemenin ismini bilmiyorum merak ettiğin bi konu varsa yardımcı olayım çocuk tatilde şuan ilgilenmez hiçbirşeyle bir hafta geldiğinde görüştürürüm sizi istersen

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
güzel ürün.

arsenlupen

Daimi Üye
Modeli
Renk
beyaz
Önümüzdeki hafta isteyen arkadaşa bağlayabiliriz ürün işçilik montaj dahil toplamda 100₺
Yanlış anlaşılmasın bu para bendende çıktı ben ürünü beğendiğim için patlaşmak istedim herhangibir ticari menfaatim yok zaten ihtiyacımda yok

huseyinozd

Yeni Üye
Adı
Hüseyin Özdemiroğlu
Meslek
Online Destek
Modeli
Renk
Kahverengi (Türk)
Ürünün tam ismi nedir? Aliexpress ten sipariş etmeyi düşünüyorum.

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
Ben bugün gördüm bu cihazı yanlız sizin aldıgınız fiyat gayet iyi bana 250 tl dediler işcilik dahil ama araç doblo degil takması biraz teferruatlı 2 saat kadar sürer dediler belkide işcilik fazla tutuyor

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
@DoBLo_cU
Aynen tesadüf bir yere sordum araç citroen picasso belkide onun için bu fiyatı verdiler tabi sadece bu fiyatla bitmiyor daha servise gidip teyp in arkasındaki aux cıkışı aktif ettirmem gerek oda 80 tl

cengiz522

Fenomen Üye
Adı
Cengiz ertürk
Kan Grubu
0 +
Meslek
Gsm teknik servis
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk
aytozu gri
@huseyinozd
Ürünün tam ismi (usb mp3 player module bluetooth)diye geçiyor bu şekilde aratırsan bulursun

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
usta teamdobloya bir güzellik yapar belki.

arsenlupen

Daimi Üye
Modeli
Renk
beyaz
@DoBLo_cU
Evet ürün aynen bu ufacık karta bluetooth kartı monte etmişler harici aux bağlantısı bile var tek sıkıntısı kasasız olması plexi malzemeden silikon kullanılarak kasa yapılabilir ben gerek görmedim şimdilik.

arsenlupen

Daimi Üye
Modeli
Renk
beyaz
Bu arada teyple birlikte açılıp kapanması için almış olduğumuz 12v kaldırmadı buraya küçük bir role bağladık bu sorunuda çözdük. Öncesinde usb den fazla akım çektiği için cihaz kapatıyordu kendini.

Dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    65,2 KB · Okunma: 80