D2 orjinal kolonları değişmeden Bas ve Amfi

erkancan2434

Aktif Üye
Adı
ERKAN ÖĞÜTCÜ
Cümelten selamın aleykum hayırlı işler.

D2 orjinal kapı kolonlarını değiştirmeden sadece amfi ve bas bağlatsam bir sıkıntı cıkarırmı yada istediğim değişikliği hissedebbilirmiyim akşam bağlatıcam yardımlarınızı bekliyorum

extreme34

Onursal Üye
Adı
Tarık Açıkgöz
Kan Grubu
0 +
Meslek
satış-pazarlama
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
Aleyküm selam orjinal kolonlarından istediğin verimi alamazsın onların yerine en azından mit takım daha iyi olur bence

erkancan2434

Aktif Üye
Adı
ERKAN ÖĞÜTCÜ
hocam mid takımı da düşünülebilir tabiki ama şuanki hali ile ses yok denecek kadar az orjinal teyıp yok uzerınde ama kolonlar değişmemiş elımde 4 kanal amfi ve 1000 lik bas var bunları bağlattığım zaman en azından basın tok sesini dahi alamayıp bir işe yaramayacaksa hiç bağlatmım diye düşünüyorum kablosu baglaması 100 lirayi buluyor

extreme34

Onursal Üye
Adı
Tarık Açıkgöz
Kan Grubu
0 +
Meslek
satış-pazarlama
Modeli
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
anfi bağlatsan bile kapıdaki kolonlardan ses çıkmaz sadece bas sesi alırsın

erkancan2434

Aktif Üye
Adı
ERKAN ÖĞÜTCÜ
Hocam anladığım kadarı ile basın vurma sesini alırım fakat şarkıların söz kısımları düşük seste olur o zaman sımdılık ben amfı ve bası baglatsam durumlar duzelıncede kolonları taktırsam?

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
Önce hoparlörleri değiştir sonra anfi tak derim.

Ethem

ESKİŞEHİR YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
Ethem GÜN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2009
Renk
granit gri
aracın fabrika çıkış kolonları kağıttr ve normal düzeyde ses verilmek için tasarlanmıştır. sen anfi baülatınca boofera vuran bas kolonlarada vurcaktır ve belli desibelden sonra kolonlar sesi bozar. yani cızırdar. sadedece cızırdama sesini duyarsın. anfi bağlatıp normal düzelde dinliyceksende mesaut abinin dediği gibi kolon takımı al daha iyi anfi kolay iş.

halilcan06

Daimi Üye
Doblo
Adı
Halilcan
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Odyometrist/BCT Teknisyeni/AUX cu
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl Grisi
On kapilara 16cm cuk oturuyor kaliteli mid takarsanız tatmin edici ses verir eger sadece bass-amfi takarsanız sadece bas duyulur biraz paraya kıyıp önlere 16cm mid arkaya bass amfi 2tanede oval koyarsanız tadindan yenmez orta halli güzel bi sistem olur

doblo3535

Fenomen Üye
Adı
m.i
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Gıda toptancısı
Modeli
Araç Yılı
2017
Hoparlörler 10 cm ve çok dandik anfi hiç bir yarar sağlamaz ama pıoneer 10 cm takarsan belki biraz daha iyi olur hem ucuz küçük hoparlörler

Mehmet Akif

Saygın Üye
Adı
Mehmet Akif Gülbaş
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
@halilcan06
Önlere Pioneer 17 cm mid takımı alsam amfisiz taktirabilirmiyim ve 16 oluyor 17 de olur mu

erkancan2434

Aktif Üye
Adı
ERKAN ÖĞÜTCÜ
Bahsettiğim gibi sadece amfi ve bass i taktırdım. Birde pıoneer MVH150UB teyip bağlattım hem bas hemde orjinal kolonlar sesi bozmadan yüksek seste ve tatmin edici orjinal hoparlörlere saglam bir teyip bağlattıgında aslında o kadarda kalitesiz olmadıgını da kanıtlamış oldu

Aliogan

Azimli Üye
Adı
Ali
Bi kac gun.icinde.arabanin orjinal.kolonlarinin bozulacagi.kanisindayim. cunku.kaldiramazlar okdr watt enerjiyi..

#Raşitemmi

Fenomen Üye
Adı
Raşit DEVE
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Demirci
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
gri granit
Hayırlı olsun

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
Hayırlı olsun.

cihatbayir

Onursal Üye
Adı
cihat
Modeli
Renk
beyaz
orjinal kolonlar teybe bağlı olduğundan dolayı exrta bir yük olmaz arızada çıkmaz ama o kolonları anfi çıkışına bağlarsanız kolonlar arızalanır ses olayı görecelidir herkesin kulağı farklıdır ve bunun sınırıda yokur önemli olan kullanıcının tatmin olmasıdır ben zamanında ne paralar döktüm ama sonunu bulamadım hep daha fazlasını ister kulak :) eğer sizi tatmin ediyorsa güle güle kullanın ilerde yetmemesi durumunda değişim yapabilirsin :)

erkancan2434

Aktif Üye
Adı
ERKAN ÖĞÜTCÜ
İyi dilekleriniz için saolun varolun :D bir işe başlamak bitirmenin yarısıdır en azından ucundan başladık

Berk334

Aktif Üye
Adı
Berk
Kan Grubu
A RH -
Modeli
Araç Yılı
2010
Renk
Gri mistik
Arka orjinal kolonları iptal edin, iki oval kolon koyun arkaya, ön orjinal kolonların da teyp ten sesini biraz kısınca güzel ses alırsınız