Doblo D2 combi hız sabitleyici

Hız sabitleyici takılabilir mi?

• Mümkün mü?

• Mümkün değilmi?

• Toplam katılım
    4

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
aleykümselam.
@mrtaysi bilgin nedir başkanım

mrtaysi

Azimli Üye
Adı
mehmet polat
@yunus0635
sayın abim araç euro 5 midir..eğer euro 5 ise takılır tabiki..aslında takılır demek yanlış zaten takılı sadece kolu alıp aktif edilecek..

aozgur

Fenomen Üye
Adı
Özgür Oral
Modeli
Renk
Mistik GRİ
d2ler bildiğim kadarıyla euro 5 değil ama göstergelerde hız sabıtleyici işareti var. Çok araştırdım d2 kasaya takan kimseyi hiç görmedim. sadece yabancı bir forum sitesinde üniversal hız sabıtleyicilerden takmıştı adamın biri burda araştırdım ürünü bulamadım.

ozcnahmet

Aktif Üye
Adı
Ahmet
Meslek
Öğrenci
Modeli
Renk
Beyaz
D2ler euro 5 degil ve orjinalde d2lerde olmadigindan direksiyonunda sabitleyici takacak duzen yok, d3 direksiyonu kolu ara plastigi takilabilirse d3 sabitleyici koluda takilabilir, d3 direksiyonu hem daha hoş takilabilirse şahane olur bakitmak lazim

mami.58.34

Azimli Üye
Adı
Muhammet
@ozcnahmet
Peki d3 direksiyonu takılırsa direksiyondaki düğmelerden teyp e müdahale şansım nedir. Ve Airbag işlemleri vs fiyat olarak tahmini ne kadara kadar çıkar?

Son düzenleme:

mrtaysi

Azimli Üye
Adı
mehmet polat
@mami.58.34
abi bu iş direksiyonla bitmiyor fren ve gaz müşürü falan yani olay epey derin ve çok az usta bu işten anlar ve bu sistemi döşeyebilir..ben euro 4 tesisat çekilmesi taraftarı değilim..

ozcnahmet

Aktif Üye
Adı
Ahmet
Meslek
Öğrenci
Modeli
Renk
Beyaz
@mami.58.34
Dediğim gibi abi bakıtmak lazım benimki sadece bir fikir, millet şahine bmw motoru takıyor d2ye d3 direksiyonu takmışız çok mu :D

dodoylmz

Aktif Üye
Adı
Doğukan
Kan Grubu
A RH -
Meslek
öğrenci
Modeli
Araç Yılı
2006
Renk
Çelik Gri
yapılmaz diye birşey yok ustasını bulduktan sonra herşey yapılır ancak pedallardan birine dokunduğumda sistemin devreden çıkacağı kesin mi? orjinal gibi olmaz riskli bence biraz d2 için

dodoylmz

Aktif Üye
Adı
Doğukan
Kan Grubu
A RH -
Meslek
öğrenci
Modeli
Araç Yılı
2006
Renk
Çelik Gri
@mami.58.34

Barış0505

Yeni Üye
Adı
Barış
Arkadaşlar aracım D3 Euro 4 motor 1.6 2011 maxi elegance modelli. çıkmacıdan hız sabitleyici orjinal kolunu aldım tesisat hazır hiçbir kablo eklemeden montaj ettirdim ecu dan sistemi açtılar şimdi sorunsuz kullanıyorum

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
Bence oluru var. Çünkü yurt dışında 1.3 75 hp multijet punto araçlarda hız sabitleyici var. Fabrika 1.3 araçlara aynı beyni koyuyor ama bazı özellikleri kilitli tutuyor. Kol yurtdışından bulunur diyelim yada uydurulur. Önemli olan beyinde bulunulan özelliği aktif etmek bence. Şu an piyasada audi ww Skoda gibi aynı motoru ve beyni kullanan araçlarda neyine müdahale edilerek fabrikanın pasif olarak sunduğu özellikleri aktif hale getiren ustalar var. (kadran selamlama, geri vitese takınca sağ aynanın otomatik olarak aşağı inmesi, yol bilgisayarı özellikleri) gibi özellikler.

mami.58.34

Azimli Üye
Adı
Muhammet
@2009_premio
Fabrika özellikleri pasifize bir şekilde beyinde bulunduruyorsa müdahale ve isle
m yapabilme kolları ve düğmelerinide pasif
bir şekilde konsolda bulundurmalı veya
yerleri belli edilmelidir. Sonradan uydurmasyon montaj ekleme kaynak vs vs
işlemler ticari dünya sıralamasına girmiş ve tutucu bir marka için alt Düzey bir gösteri sergiliyor. Bence fabrikanın belli bir bölümünde bir alan oluşturulmalı. En azından bursada üretimi ustaların elinden geçmiş model ve serilere gerek beyine gerek iç aksamlara orjinalligi bozmadan orjinalinde olan komutları aktive edip işlem yapmasına onay verme başlığı altında bir bölüm oluşturulmalı