CD yazma ?

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
Selam arkadaşlar.Öncelikle sunu belirtelim.Aracumda sikintisiz çalışan çok sayida cd var track ta var mp3 te.Dolayisiyla araç cd calari ile ilgili sikinti değil.Laptop ile track cd yapiyorum iki günde 10 dan fazla deneme yaptim.Her cd nin ilk 10 11 sarkisi sikintisiz caliyor.Ne zaman sonraki sarkilara gecsem basliyor bozuk calmaya.Ya da hic calmamaya.Bir suru cd çöpe gitti.Nedeni ne olabilir kafayi yedim bi bilgisayarın onundeyim bi araçta . Bi de nero diye program vardi onuda yukleyemedim mp3 yapabileceğimiz onereceginiz rahat bulabileceğimiz program var mi .Çok teşekkürler

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
Teyp in mp3 çalıyorsa track la hiç ugraşma sıkıntı yaşarsın gezginler adlı siteden nero nun demosunu indirebilirsin yada başka bir program bulabilirsin siteye gir mp3 yapma diye arat orda bulabilirsin ama neroyu tavsiye ederim bşrde nerde yaparsan yap program ayarlarından yazma hızını en düşükte yap

Bayram Buldas

Daimi Üye
Doblo
Adı
Bayram
Kan Grubu
A RH +
Meslek
kuruyemiş imlt
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
beyaz
Alirüzgar arkadası dedigi gibi problem buyk ihtimal hızlı yazmadan kaynaklanıyor 8x veya en fazla 18x yazdırın farkı göreceksiniz.

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
Teşekkürler yazmayi unutmustum 24x yazma hizi diye bi ayar var en yükseği bi de bir kez de onu değiştirip yani düşürüp deniycem olmazsa nero yu arastiricam tekrar sikinti evde internet yok :)

mehmet.64100

Saygın Üye
Adı
mehmet
Meslek
Elektrik teknikeri
Modeli
Renk
granit gri
Ashampo burning studio indir ucretsiz nero nun yeni versiyonlari islemciniz eskiyse yoruyor bide dvd wr guncelmi kontrol edin yazim sirasinda pcye hic dokunmazsaniz sikintisiz yazacaktir ashampo

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
@mehmet.64100
Teşekkürler yarin deniycem inşallah.

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
@mehmet.64100
Eyvallahhhh....

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
@mehmet.64100
Bugün bilgisayara indirme imkani buldum ve 1 deneme yaptim.Asiri yavaş sabır zorlayan bir program olsa bile :) nihayet mp3 yapmayi basardim.Tekrar çok teşekkürlerrr