bakiergul (Baki Ergül) & Chirmicty (Koray) Buluşması

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
Evet buluşmalarım devam ediyor :D bu gün Baki abimle muhteşem bir buluşma tanışma yaşadım kendisini tanıyan tanır eskiler tanır yeniler örnek alır hesabı bir abi benimle buluştuğu için ve bana o değerli vaktinden ayrıdığı için çook teşekkür ederim misafir perverliği mükemmel 10 üzerinden 15 veriyorum ve yılın birincisi seçiyorum :D:D:D:D şaka bi yana
oturduk sohbet ettik çok keyifli vakit geçirdik yani benim için öyleydi umarım baki abim içinde öyledir :) resim çekildik yeni 2012 arabasınıda görmek nasip oldu Allah kaza bela vermez inşallah arabam içinde bi kaç fikir kaptım :D:D çoook teşekkür ederim Baki abi bu günümü güzel kıldığın için inşallah daha çok görüşürüz diyorum ve buyrun resimlerimizi görelim :D

resim001ixn.jpg

resim004ja.jpg

resim002w.jpg

resim003gp.jpg

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
:) oooo hayırlı işlerrrr

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
baki abi 10 haziran da yeğenimin düğünü için istanbuldayım inşaallah... ve geleceğim yer de paşabahçe, akrabalar orda... senin oraya 5 dakika mesafede... bende bir çay içmeye uğramayı düşünüyorum... artık siteye bir resimde ben koyarım baki abiyle... ;)*saycheese*

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
baki abi 10 haziran da yeğenimin düğünü için istanbuldayım inşaallah... ve geleceğim yer de paşabahçe, akrabalar orda... senin oraya 5 dakika mesafede... bende bir çay içmeye uğramayı düşünüyorum... artık siteye bir resimde ben koyarım baki abiyle... ;)*saycheese*

Basimla beraber kardesim beni onore edersiniz pasabahce aynen senin dedigin gibi 5 dakika bana mutlaka beklerim.....sen gelemesende beni ara ben gelirim...

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
maşaallah.. baki abi teamdoblo istanbulsun harbiden gelen sana yapışıyor benim gibi :D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
[flash width=200 height=50][/flash]
Evet buluşmalarım devam ediyor :D bu gün Baki abimle muhteşem bir buluşma tanışma yaşadım kendisini tanıyan tanır eskiler tanır yeniler örnek alır hesabı bir abi benimle buluştuğu için ve bana o değerli vaktinden ayrıdığı için çook teşekkür ederim misafir perverliği mükemmel 10 üzerinden 15 veriyorum ve yılın birincisi seçiyorum :D:D:D:D şaka bi yana
oturduk sohbet ettik çok keyifli vakit geçirdik yani benim için öyleydi umarım baki abim içinde öyledir :) resim çekildik yeni 2012 arabasınıda görmek nasip oldu Allah kaza bela vermez inşallah arabam içinde bi kaç fikir kaptım :D:D çoook teşekkür ederim Baki abi bu günümü güzel kıldığın için inşallah daha çok görüşürüz diyorum ve buyrun resimlerimizi görelim :D

resim001ixn.jpg

resim004ja.jpg

resim002w.jpg

resim003gp.jpg

Korayim beni kirmayip geldigin icin ben sana tesekkur ederim......ayagina gaz pedalina saglik.....herzaman beklerim.....resimler super cikmis sagolasin varolasin.....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
maşaallah.. baki abi teamdoblo istanbulsun harbiden gelen sana yapışıyor benim gibi :D

Allahin izni keremi ile kardesim...elimden gelen ne varsa kardeslerime faydali olmaya calisiyorum....muratim....2.bulusmaya geleceksin degilmi.....bu bulusmada riva plaj icini dusunuyorum.....sanada ogun kalasin diye riva kaptan oteli ayarliyacam bilgine......

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah

Allahin izni keremi ile kardesim...elimden gelen ne varsa kardeslerime faydali olmaya calisiyorum....muratim....2.bulusmaya geleceksin degilmi.....bu bulusmada riva plaj icini dusunuyorum.....sanada ogun kalasin diye riva kaptan oteli ayarliyacam bilgine......

abi mart-nisan benim için ideal allah ın izni ile geleceğim..

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI

abi mart-nisan benim için ideal allah ın izni ile geleceğim..

Hadi bakalim oyumu sana uygun bir tarihe veriyorum o zaman...

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
iyilerin dostu kötülerin düşmanı ,ailemizin kahramanı Baki Abi:D:D:D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
iyilerin dostu kötülerin düşmanı ,ailemizin kahramanı Baki Abi:D:D:D

Estagfurullah kardesim.......herzaman sizler icin burdayim....

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
saol abi...bunun çoookkkk farkındayız...teşekkür ederiz...

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
waaayyyyy!aga yine estirmişiniz...arkadaki caddyi aranıza alsaydınız...sokak caddysi gibi kalmış orada tek başına...:D:D:D

yazık la...adam bi ciğer falan atar...garip garip bi başına kalmış orda öyle...

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
bide baki abi saçları bıyıkları kestirdin,gençlerin önünü tıkıyorsun...bu kadar karizma kavacığa ağır gelir!

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
waaayyyyy!aga yine estirmişiniz...arkadaki caddyi aranıza alsaydınız...sokak caddysi gibi kalmış orada tek başına...:D:D:D

yazık la...adam bi ciğer falan atar...garip garip bi başına kalmış orda öyle...

Aramiza girmeye calisti...pist edim pist pis cady ...:D

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri

Basimla beraber kardesim beni onore edersiniz pasabahce aynen senin dedigin gibi 5 dakika bana mutlaka beklerim.....sen gelemesende beni ara ben gelirim...

tmm abi... hatta benim dobloyu bizim yeğene gelin arabası yapayım konvoyu da senin servisin önünden en jan janlısından bi tur attırayım ne dersin...:D:D*lol*