ayak üstü baki abi ile buluşma...

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
bir günlüğüne düğün için istanbula gitmiştim... dönüşte havaalanına giderken şnt de koraya uğradım... vakit az olduğu için sadece bir merabalaştık ve ayrıldım... sonra baki abiyi aradım kavacıktayken sağolsun işini bırakıp uçarak geldi kavacığa...ayak üstü tanıştık birde resim çekindik... çok kısa oldu ama artık haziranda doblo ile gidince inşallah daha uzun sohbet edebiliriz... istanbulda bulunan diğer üyelerlede tanışabilriz inşaallah...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ne güzel abi doblo kardeşliği :D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
bir günlüğüne düğün için istanbula gitmiştim... dönüşte havaalanına giderken şnt de koraya uğradım... vakit az olduğu için sadece bir merabalaştık ve ayrıldım... sonra baki abiyi aradım kavacıktayken sağolsun işini bırakıp uçarak geldi kavacığa...ayak üstü tanıştık birde resim çekindik... çok kısa oldu ama artık haziranda doblo ile gidince inşallah daha uzun sohbet edebiliriz... istanbulda bulunan diğer üyelerlede tanışabilriz inşaallah...

malicim canımsın ..aklım sende kaldı..çok ayaküstü oldu.....içime sinmedi......bir dahakine geldiğinde mutlaka uzun uzun görüşmek istiyorum......vallahi içime dert oldu....

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri

malicim canımsın ..aklım sende kaldı..çok ayaküstü oldu.....içime sinmedi......bir dahakine geldiğinde mutlaka uzun uzun görüşmek istiyorum......vallahi içime dert oldu....

yok abi, benden oldu biraz da... inan akşam uçakla geldim düğüne... düğünden sonra gece eve geldik... sabah ta bir iki halledilcek iş vardı... hava alanına giderken ancak arayabildim seni... yine de işini gücümü bırakıp uçarak geldin görüşmek için sağolasın... bi aksilik olmazsa haziranda araba ile geleceğim... o zaman görüşürüz inşaallah... abalamın evin balkondan şnt görünüyor aynen tahmin ettiğim gibi bu arada...:)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
peki kardeşim...... her zaman beklerim.....bu arada ablanın evinin balkonu kocaman balkonu olan ve balkonda arçelik klima olan bir evmi...çünki benim üsten şnt yi gören bir evde kurulu bir klimam var...hatta kedisi vardı o ablanın...

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
vay süper olmuş.toprağım en sonunda baki abiyle buluştun he.süper olmuş ya.valla benimde şimdi istanbula gelip aranıza katılmak geldi.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
eyvallah mustafam keske sende gelseydin...

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri

abi özledim sizi ya.inşaallah en kısa zamanda gelmeyi düşünyorum.nasip şu işleri bir hafifletebilsem.

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
vay süper olmuş.toprağım en sonunda baki abiyle buluştun he.süper olmuş ya.valla benimde şimdi istanbula gelip aranıza katılmak geldi.

sağol mustafa... ya biraz kısıtlı zamanda oldu ama en azından tanıştık baki abi ile.. hatta koray arif ve akif ustaları gördüm yine ayak üstü... bir dahakine inşallah çaylarını da içeriz...

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI

abi özledim sizi ya.inşaallah en kısa zamanda gelmeyi düşünyorum.nasip şu işleri bir hafifletebilsem.

her zaman beklerim kardeşim ....başımın tacısnız.....

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
ya dostum hani resimler.koray filan.nerde göremedik.resimleri çekmedim deme

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
ya dostum hani resimler.koray filan.nerde göremedik.resimleri çekmedim deme

abi havaalanına beni enişte bıraktı başka gelenler de vardı benle araç dolu millet bekliyordu... o yüzden şnt nin orda resim çekme olanağı olamadı... sağolsun koraya aşağı kadar uğurladı beni ama resim işi araya kaynadı... ama baki abi ile bulunca resim çekmek aklımıza geldi...

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
malicim soruma cevap vermedin ablanın eviyle ilgili...

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
tamer nerelerdesin ya görünmüyorsun.yoksa benmi göremedim.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
ooooooooooo. tamer dö pari...:D ...nerelerdesın sen beee...

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
malicim soruma cevap vermedin ablanın eviyle ilgili...

abi kusura bakma o mesajı şimdi farkettim... senin bahsettiğin yer biraz daha yakın sanırım şnt ye.. benim balkondan görünüyor dediğim şnt nin içinde olduğu sanayi görünüyor.. ev tam olarak çiğdem ilkokuluna çıkarken sağda halı sahalar var, o halı sahaların hemen üstünde sağ çaprazında biraz... balkondan dedoğlu ve kavacıktan inen o yol net görünüyor...

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
haaa okey kardeşim......ben şunun için sordum...arçelik beko birseyi varsa .....arızasında yardmcı olmak adına....

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
haaa okey kardeşim......ben şunun için sordum...arçelik beko birseyi varsa .....arızasında yardmcı olmak adına....

sağol abi... klima yok evinde... ama bütün beyaz eşyalarını paşabahçede arçelik satan bir yerden (adı sanırım mehmet idi) alır enişte.. ihtiyaç olursa tabii ki yardımına baş vururuz abi...

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
farketmez kardeşim......servisten ayrılmam demek ...ilişiğimi kestim demek değil...hala bağım var rahat ol herhangi bir sıkıntıda haberim olsun....paşabahçedeki mehmet bakır.....oğlu ibrahim abi bizim bayiimiz...arıza için yine bize ihtiyacı var..,sıkıntı olursa bileyim yeter...