AUX?

Musaali34

Aktif Üye
Doblo
Adı
MUSA ALİ GÜNDÜZ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sistem ve Ağ Uzmanı
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
ÇÖL GRİSİ
Selamın aleyküm arkadaşlar, 2008 model aracımın teybine aux soketi yapabilirmiyim?.

1.jpg 20150914_184546.jpg 20150914_184716.jpg

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
A.s kardeşim bu teyp e aux biraz zor gibi kablo çeksen bile hangi moda getirince çalıştıracaksın? Bence buna masraf edene kadar usb li hafıza kartlı ve aux girişi olan bir teyp al daha iyi hiç ugraşma.

Musaali34

Aktif Üye
Doblo
Adı
MUSA ALİ GÜNDÜZ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sistem ve Ağ Uzmanı
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
ÇÖL GRİSİ
buna kablo fln bağlıyorlarmış masrafı 10 lirayı aşmıyormuş maksat orjinal olsun :)

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
Kablo baglanırda menüsünde aux modu varmı? Benim aracımdada aux yoktu sadce arka taraftan girişle çalışmıyacagını serviste programından aux girişi aktif ettirmemi söylediler öyle yaptım şu an güzl çalışıyor siz önce böyle bir işlem yapılıyormu onu araştırın eger varsa 10 lira bişey degil yaptırın orjinal her zaman iyidir

Musaali34

Aktif Üye
Doblo
Adı
MUSA ALİ GÜNDÜZ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sistem ve Ağ Uzmanı
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
ÇÖL GRİSİ
maliyeti ne kadar oldu acaba ben fiorino nun grubunda gördümde arka giriş ler aynıymış yapanlar varmı köprü soket fln onların dediği tuşa bastığımda olmadı bazı doblolarda oluyormuş o yüzden konuyu açtım.

Alirüzgar

Onursal Üye
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
Ben dobloya degilde başka aracıma yaptırdım 50 tl civarında masraf ettim yaptırdıgım aracda 2008 ama dedigim gibi önemli olan menüsünde kapalı olan aux modu varmı onu bulmak ve actırmak gerek geçişleri sol üste olan src tuşundan yapılması gerek üst modellerde belki bu özellik vardır genede servisten bir araştırın