arka bagaj için takım sandığı ve oturak çok amaçlı

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
mehmet abi güzel olmuş

ama neden orjinal halının üzerinede bi kaplama yapmadın böyle orjinal halı çok pislenir toz olmuş zaten bence onu güzelce yıkayıp o bölgeye bi kaplama yap

oğuzcum halının üzerindeki kaplama zaten...

ilk doblom sonradan açma idi... kapalı halinde yer döşemesi bu siyah plastiktendi... bunu söküp halı kaplatmıştık... bu plastik kaplamayı tekrar halının üzerine sererek kullandım... şimdide bu araca geçirdik... arkaya oturulunca kirlendiğinde hemen ıslak bezle siliyorum... yoksa direk halıya basılsa berbat olur...

ozaman tamam abi bi sil birde parlat tamam ozaman

oğuz sadec orta camı ben değiştirdim... o sürgülü orta cama oldum olası uyuz olurdum... içleri yosun falan tutmuştu aldığımda... birde çocuklar aç kapa rahat durmuyor arabada... düz cam taktırp film çektirdim...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
mehmet abi güzel olmuş

ama neden orjinal halının üzerinede bi kaplama yapmadın böyle orjinal halı çok pislenir toz olmuş zaten bence onu güzelce yıkayıp o bölgeye bi kaplama yap

oğuzcum halının üzerindeki kaplama zaten...

ilk doblom sonradan açma idi... kapalı halinde yer döşemesi bu siyah plastiktendi... bunu söküp halı kaplatmıştık... bu plastik kaplamayı tekrar halının üzerine sererek kullandım... şimdide bu araca geçirdik... arkaya oturulunca kirlendiğinde hemen ıslak bezle siliyorum... yoksa direk halıya basılsa berbat olur...

ozaman tamam abi bi sil birde parlat tamam ozaman

oğuz sadec orta camı ben değiştirdim... o sürgülü orta cama oldum olası uyuz olurdum... içleri yosun falan tutmuştu aldığımda... birde çocuklar aç kapa rahat durmuyor arabada... düz cam taktırp film çektirdim...

evet abi o cam araları kirleniyordu amaben düzenli olarak yıkıyordum oralarıda ama sürgülü camlar açılmıyordu bizimde çok zor açılıyordu bende yaptırmadım zaten klima var ne gerek var cama

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
aynen klima olduğu için değiştirdim zaten oğuz... görüntü olarak da böyle daha çok hoşuma gidiyor...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
aynen klima olduğu için değiştirdim zaten oğuz... görüntü olarak da böyle daha çok hoşuma gidiyor...

ii olmuş abi

munurkavalci

Daimi Üye
Adı
münür
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Aşçı
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
arkadaşlar orta camları elektirikli yapamayızmı gerçekten araları pis oluyor birde zor açılıyor yukarı aşağı önler gibi olsa

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
arkadaşlar orta camları elektirikli yapamayızmı gerçekten araları pis oluyor birde zor açılıyor yukarı aşağı önler gibi olsa

bence çok masrtaflı olur d3 ünkişer öyle otomatik ama d2 de cam değişecek cam motoru feln baaya masraf olur

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri

bence çok masrtaflı olur d3 ünkişer öyle otomatik ama d2 de cam değişecek cam motoru feln baaya masraf olur

kapı böyle bir şey yapmaya uygun değil ki.. sanmıyorum olacağını..

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

kapı böyle bir şey yapmaya uygun değil ki.. sanmıyorum olacağını..

oda doğru kapının içide uygun değildir onu düşünmedik

Numan YILDIRIM

Azimli Üye
Elinize sağlık çok kullanışlı gözüküyor. Hatta biraz olayı abartıp bir tanesini ses sistemi için ayıra bilirsiniz. Hem yerden tasarruf edilmiş olunur. Yani oturma bakımından.

mimar999

Azimli Üye
yan oturuş bilhassa çocuklar için tehlikeli değilmi...?
Frende ve savrulmada öne kadar fırlar insanlar.....

Arka koltukta emniyet kemeri mecburi ve elzemken, bana bira tehlikeli geldi...