Yardım Aracımın Dibi Yere Sürttüğünden Dılayı Nasıl Yükseltebilirim. Yardimmm...

vethkm

Azimli Üye
Adı
ömer
Meslek
Veteriner hekim
Modeli
Renk
Mavi
çalıştığım iş gereği d3 arabamın arazi şartlarından dolayı dibi çoğu yerde yere sürtüyor amortisörleri yükseltmek istiyorum değerli fikirlerinizi almak istiyorum. lütfen yardımcı olunuz bana :(

Mehmet Akif

Saygın Üye
Adı
Mehmet Akif Gülbaş
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
Trekking modelinin amortisör lerini araştırın daha yüksek olabilir uyumluysa trekking amartisörlerini takabilirsiniz

dumanmurat

Onursal Yönetici
Adı
murat
Kan Grubu
0 +
Meslek
Özel Güvenlik görevlisi
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
derin bordo
@Mehmet Akif
Trekking modeli diye bi amortisor yok.bende arastirdim onlar sase farkindan dolayi yuksek duruyo amortisor hepsinde ayni.ya orjinal yay alacaksin yada coliver yaptiracaksin.ama mantiklisi yay alman.benim aracin onu basık.orjinal amortisorlerinden aldim bayram sonu taktiracam eger yukselme gibi farki olursa yazarim.yok eger ayni seviyede kalirsa bu demektir ki yaylari degismek lazim.dusunsenize showrumdaki sifir doblolari hepsi jip gibi neden? Orjinal yaylarindan cunku ezilmemis.

doblo3535

Fenomen Üye
Adı
m.i
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Gıda toptancısı
Modeli
Araç Yılı
2017
Eski usul helezonlara takoz koyarlardı hortum sararlardı bunu deneyebilirsin

vethkm

Azimli Üye
Adı
ömer
Meslek
Veteriner hekim
Modeli
Renk
Mavi
orjinal yay belli bir süre sonra yine ezilip çökme yapmaz mı ki,? bir de ne kadar farkettirebilir ki 1 cm fark eder yada etmez

dumanmurat

Onursal Yönetici
Adı
murat
Kan Grubu
0 +
Meslek
Özel Güvenlik görevlisi
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
derin bordo
en azından yol tutuşundan ödün vermeden tereddütsüz bi süreye kadar kullanılabilir.Yada paraya kıyıp havalı amortisör sistemi yaptırılabilir.Tercih kişiye göre :)