Arabadan soğudum?

deformation

Aktif Üye
Adı
A.ÜNSAL
Modeli
Renk
Kurşun Gri
@Sezgin Tok
Nasıl ama ses:) bomba değil mi?
Valla yaşadığım yerde fiat servisi olsa neler yapardım da 60km yol gitmem gerekiyor servis için. bu sadece üst raftan gelen ses, bir de ön göğüsten gelen sesler var...
Doblo benim için koskoca bir hüsrandır.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
@deformation

b ses rafın neresinden geliyorki çok acayip bi ses serviste ustalar ile birlikte teste çıkıyor musunuz

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
@deformation

ben sizin yerinixde olsam 500 kmde olsa o servise giderim 60 km nedirki bence hiç durmayın hemen gidin

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Bilgisayar Destekli Üretim (CNC)
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
Abi ben hiçbir markanın taraftarı değilim ama en ufak tıkırtıdan tiksinen bir insanım. 60km yola gitmeyi göze alamıyorsan tıkırtıları daha çok çekersin. Servis gerekirse parça değişimi yapar hangi servis olursa olsun. 2004 partner haylen kapıda tıkırtı yok çıkarsa yeni kapı tırnaklarını takarım. Her arabada tıkırtı olur bizde 2008 connect vardı tıkırtı şikayetim yoktu tok bir araçtı sırf arkalarda makas var diye sattık.

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
Ceyhun abinin kapı kolu ses yapıyordu servis parça siparişi verdi gerekirse değiştiririz dedi.

deformation

Aktif Üye
Adı
A.ÜNSAL
Modeli
Renk
Kurşun Gri
@doblo vip premio
Ustalarla test e çıkmaz olurmuyum en son testte çok garip ses gelmez oldu arabadan Allahım dedim şimdi yapmazsan ne zaman yapacaksın bu sesi. Fakat nafile tüm günümü servisin olduğu şehirde geçirdim araçtan tık ses gelmedi servis kaydını iptal ettik döndüm. Ses cam ile rafın birleşimşnden geliyor uç plastik cama vuruyor rafın bu kadar titreyip cama vuracak kadar esnek olması da bi ayrı mesele...

deformation

Aktif Üye
Adı
A.ÜNSAL
Modeli
Renk
Kurşun Gri
@Sezgin Tok
Aynen aslında haklısın marka meraklılığı değik savunduğum. nasip kısmet işi biraz da araba. Bana bu denk geldi. Fakat bu sesi kesmenin yolu sünger doldurmak mı bu mudur yani çözümü servisin. Ses olmayan araçlarda benimkine nazaran daha fazla sünger mi var çözümleri de bir acayip. Silikon sprey sıkıp yollamak kapı civatalarını gevşetip sıkmak. Birazcıkta usta da bitiyor iş yapim gönderim müşteriyi anlayışına kızıyorum.

deformation

Aktif Üye
Adı
A.ÜNSAL
Modeli
Renk
Kurşun Gri
@doblo vip premio
Yeni connectten bahsediyorum. Aslında fiat alıpta connecti savunmakta yersiz. O benim pişmanlığım size yansıtmama da gerek yok ama yeni connectle doblo arasında tokluk konusunda uçurum gibi fark olduğunu hissettim bindiğim zaman.

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
Param olsa zaten gider Connect e basarım ama bi 5 bin fazlası var. Doblo almamın sebebi fiyatına göre güzel araç fiyat performans aracı zaten yok yok.

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
Diyeceğim şey fiat ile irtibata geçin başınızdan geçen herşeyi ve derdinizi anlatın servisin yaptıklarınıda anlatın. Ben 2009 focusun jant göbeğindeki aks civatasını her ay değiştirdim her yolu denedim çözemedim fordla görüşüp garantisi bitmiş aracın aks civatasını güncel versiyon ile değiştirttim.
Siz bu işin peşini bırakmazsanız çözersiniz bide d4 hemde garantisi var bu olayın altından rahatlıkla kalkabilirsiniz diye düşünüyorum.
Şimdiden kolay gelsin inşallah sorunun çözülür.

MetiNCagataY

Aktif Üye
Adı
Metin Çağatay YURDAKUL
D4 aracim var on cam aynadan ruzgar sesi geliyor cop bi arabaymis memnun degilim tek sorunda bu degil kredisi bitsin satista

#Raşitemmi

Fenomen Üye
Adı
Raşit DEVE
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Demirci
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
gri granit

doblo3535

Fenomen Üye
Adı
m.i
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Gıda toptancısı
Modeli
Araç Yılı
2017
ticari bir araç ve yerli yani beklentinizi yüksek tutmayın

Emir12

Daimi Üye
Adı
Sedat
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2016
Connect diyorsunuz da sıfır fiyatı 90000 olmuş :mad: ben niyetlendim 71.500 idi ağustosta. 2016 aralıkta 78 bin dediler. Ocakta fiyat güncelleniyor dediler 90 bin oldu. Ee arada 30 bin fark var. Tokluk olsa ne olacak? Bir araba daha alınır o paraya :srnsml: