arıza

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
arkadaşlar havza55borcka08-1 arkadaşımız soruyu nereye yazacağını bilmediği için bana gönderiş.yardımlarınızı bekliyoruz.

2007 model 1.4 benzli doblom var lpg li son zamanlarda sabah ilk çalıştırmada 15-20 sn kadar motorda titreme ve yakıt sistemi arızası lambası göstergede yanıyor daha sonra geçiyor. benzinde çalışıp gaza geçer geçmez titreme kesiliyor gazı hiç açmaz isem gaz tamamen kapalı sırf benzinde iken 15-20 sn sonra geçiyor bir daha gün boyu hiç yapmıyor yani bu sorun sabahları ilk çalıştırmada yaşanıyor gittiğim bir usta buji ve kabloları değişimi sibop ayarı geçmez ise beyin değişimine kadar gideceğini söyledi bende hiç dokundurmadım ama buji ve kablolarını yeni değiştim ( beyin 2.300 tl) bir başkası 1.4 dobloların gazı sevmediğini 15-20 gün sırf benzinle kullanmamı geçeceğini söyledi doğrusu şaşırdım araştırma yapıyorum (siteyi netten buldum üye oldum fakat her kesin görebileceği mesaj linkini bulamadım o yüzden MEHMET78 e yazdım kusura bakmayın ) sorunla ilgili bilgisi olan yaşayan varsa bilgi verilirse sevinirim saygılar.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bence enjelsi,yonlda bi problem var gibi görünüyor