Ankara Buluşması Fotoğrafları

geremy

Onursal Kurucu
kokplot tarafından yazılan metin:
tebrikler arkadaşlar hepinizi cesaret ,emekleriniz ve samimi bir ailenin yapması gerekenleri yaptığınızdan dolayı.. team doblo ailesinin üyesi olmaktan gurur duyuyorum.*clap**clap*
*clap*

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
Yaşasın doblo kardeşliği ;)

selcukan43

Daimi Üye
Bu organizasyonu gerçekleştirmeme ve karar vermeme yardım eden murat abime çok teşekkür ediyorum.. Team doblo'da ilk organizasyonunu yapmakla çok ama çok mutlu oldum.. katılan abilerime de çok teşekkürlerimi sunuyorum.. İyi ki böyle sıcak bir ortama üyeyiz ve buluşmalarımızın çok daha iyi bir konuma geleceğine inanıyorum.. Yazınki buluşmayı iple çekiyorum.. Aslında cogunluk kararı ile yer şimdiden belirlense çok güzel olur. Murat abimin bi önerisi vardı mesela. İstanbuldan gelecek olanlar, ankaradan gelecek olanlar, izmir tarafından gelecek olanlar hepsinin ortak noktası kütahya.. Eskişehir de olabilir.. 350 km civarında saydıklarım kütahyaya.. Yoksa kütahyada oldugumdan değil ama bana uyar fazla uzak olmamak şartıyla.. Eğer izmir gibi bi yerde yapılırsa buluşma istanbuldan gelenler için fazla yol, zaman vs gibi sıkıntılar olabilir diye düşünüyorum..

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
selcukan43 tarafından yazılan metin:
Bu organizasyonu gerçekleştirmeme ve karar vermeme yardım eden murat abime çok teşekkür ediyorum.. Team doblo'da ilk organizasyonunu yapmakla çok ama çok mutlu oldum.. katılan abilerime de çok teşekkürlerimi sunuyorum.. İyi ki böyle sıcak bir ortama üyeyiz ve buluşmalarımızın çok daha iyi bir konuma geleceğine inanıyorum.. Yazınki buluşmayı iple çekiyorum.. Aslında cogunluk kararı ile yer şimdiden belirlense çok güzel olur. Murat abimin bi önerisi vardı mesela. İstanbuldan gelecek olanlar, ankaradan gelecek olanlar, izmir tarafından gelecek olanlar hepsinin ortak noktası kütahya.. Eskişehir de olabilir.. 350 km civarında saydıklarım kütahyaya.. Yoksa kütahyada oldugumdan değil ama bana uyar fazla uzak olmamak şartıyla.. Eğer izmir gibi bi yerde yapılırsa buluşma istanbuldan gelenler için fazla yol, zaman vs gibi sıkıntılar olabilir diye düşünüyorum..

Mesafeden ziyade, rahat davranılacak biryer olması da gerekli.

Tam ortası olması şart değil. İzmir hem büyük bir şehir, heran ne istersen yapabiliriz, piknik alanı gani, gezi alanı gani.

Sırf oturup kalmayız. :)

selcukan43

Daimi Üye
Hilmi istanbul tarafından gelenler zaman+yol masrafı çok daha fazla oluyor.. Kütahyada da 2-3 gün geçirebileceğimiz yerlere götürürüm olmaz diye bişey yok.. Eskişehirde de zaten ekrem abi yardımcı olur ortak noktası en iyisi..

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
selcukan43 tarafından yazılan metin:
Hilmi istanbul tarafından gelenler zaman+yol masrafı çok daha fazla oluyor.. Kütahyada da 2-3 gün geçirebileceğimiz yerlere götürürüm olmaz diye bişey yok.. Eskişehirde de zaten ekrem abi yardımcı olur ortak noktası en iyisi..

Çanakkale'de girsin o zaman işin içine, tarih anlatayım size :D

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
81 il oylaması :D:D:D

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
yazınki buluşmada dogru yeri seçmeliyiz büyük şehirleri ben tavsiye etmiyorum şahsen :(

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme

kokplot

Onursal Üye
ağustosta sakarya başında büyük mangal partisinde buluşak varmısız yokmusuz diycem ama iş beni aşar.....:) önümüzdeki maçlara bakarız artık.....:D

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Ta Ağustos'da ha? :D

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
tebrikler arkadaşlar hepinizi cesaret ,emekleriniz ve samimi bir ailenin yapması gerekenleri yaptığınızdan dolayı.. team doblo ailesinin üyesi olmaktan gurur duyuyorum.*clap**clap*

ben de sizinle gurur duyuyorum abilerim kardeşlerim arkadaşlarım... güzel bir ortam kurduk 8 ayda..daha çok güzel işler yapacağız inşallah... herkes biraz fedekarlıkla aşamayacağımız yol yok evelallah :D

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
ağustosta sakarya başında büyük mangal partisinde buluşak varmısız yokmusuz diycem ama iş beni aşar.....:) önümüzdeki maçlara bakarız artık.....:D[/

sakarya olabilir aslın da:)

tiriska

Azimli Üye
aslında büyük organizasyonu sıcağı sıcağına yapmak lazım temmuz ve ağustos ayları genelde tatil zamanları olduğu için senelik izinlere denk geldiğinden dolayı katılımlar eksik olabilir genede uzun uzadıya bir program yapmakta fayda var .

kokplot

Onursal Üye
DobloM tarafından yazılan metin:

:mad: ağustosa ne olmuş. gül gibi ay işte. en güzel ay. yazın en sıcak günleri ve sonbaharın kapı eşiği . o aylarda güneşin batışı tüm aylardan daha güzeldir. kurumuş otlar arasında öten sinir cırcır böcekleri daha bir hüzünlü şarkı söyler*bye* :D:D:D zaten yalnızca iyi niyetli bi öneriydi. sağlık olsun. o ayda millet kimbilir nerde diyeceksiniz değilmi. sizleri bilmemde ben tatilde olurum umarım:)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
DobloM tarafından yazılan metin:

:mad: ağustosa ne olmuş. gül gibi ay işte. en güzel ay. yazın en sıcak günleri ve sonbaharın kapı eşiği . o aylarda güneşin batışı tüm aylardan daha güzeldir. kurumuş otlar arasında öten sinir cırcır böcekleri daha bir hüzünlü şarkı söyler*bye* :D:D:D zaten yalnızca iyi niyetli bi öneriydi. sağlık olsun. o ayda millet kimbilir nerde diyeceksiniz değilmi. sizleri bilmemde ben tatilde olurum umarım:)

Bak işte, Sen baştan su koydun :D:D

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
aynen ramazan dan önce olması daha iyi şöyle mangal partisi süper olur:)

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız