Amerikan park

Snngdr

Daimi Üye
Adı
Sinan
Öncelikle herkese merhaba bir bilenin yardımcı olmasını rica ederim amerikan park olarak tabir edilen parp ampulu ve sinyal ampulunun aynı anda yanık kalması olayını biliyorum bu olayda ben park ampuluyle yanmasını değilde sinyallerin bağımsız olarak yanık kalmasını istiyorum bunun için elektriği nereden almalıyım??

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Bilgisayar Destekli Üretim (CNC)
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
@Snngdr
Abi amerikan parkın amacı o parklarla birlikte yanması.

Snngdr

Daimi Üye
Adı
Sinan
Amacı o biliyorum ama elektriği parklardan almak istemiyorum bağımsız elektrik olacak parklar yanmasa da sinyaller yanacak
@Sezgin Tok

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
@Snngdr
Her halukarda nereye bağlarsan bağla ya farı açtığında yada sisleri açtığında direk parklara geçiyor. Benim aracımda kontağa bağlı kontağı açınca direk yanıyor. Park ampullerini sök.

Snngdr

Daimi Üye
Adı
Sinan
Başkanım benim demek istediğim de bu işte ben ona ayrı bi düğme koycam park veya sis açmıcam direk onları açıcam park açmak istediğim de ayrı açıcam yani onu diyorun pozitif kutbu nereden alıyım

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
@Snngdr
Abi bi oto elektrikçiye git ona isteğini söyle her türlü yaparlar.

Mehmet Akif

Saygın Üye
Adı
Mehmet Akif Gülbaş
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
Abi bence gündüz lambasından al elektriği guzduz lambasinida kullanmiyosan sok abi ama farları açtığında kapanir

aozgur

Fenomen Üye
Adı
Özgür Oral
Modeli
Renk
Mistik GRİ
@Snngdr
Kontağı açbi tane voltmetre bul teker teker sigortaları dene hangisinde kontak açılı ikem elektrik geliyorsa ona bağla.yada aracın kullanım kılavuzu varsa orda yazar hangi sigorta kontaktan geçtiği oraya bakıpta yapabilrsin D2 olsaydı aracın sana sigortasını söylerdim ama aracın d3 sigorta yerleri büyük ihtimal farklıdır.

Ethem

ESKİŞEHİR YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
Ethem GÜN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2009
Renk
granit gri
aküden alırsan sıkıntı olmaz. patlatmaz yani ampulu. akuden ampule gidişte sadece arada sigorta var. ama elektrikçiye gidip profesyonel yaptırrsan daha iyi olur benim fikrim. çünkü baska yerleri kurcalarsa sase yaptırma ihtimalin var.

Snngdr

Daimi Üye
Adı
Sinan
Herkese çok teşekkür ederim aracım taksi olduğu için çok büyük şansım oldu bu işi yaparken ve ne kontak nede sis veya gündüz lambasına bağlamadım direk bi anahtar koydum ve tam da istediğim gibi oldu