40 Bin Bütçe Ile Doblo Arayışındayım Tavsiye Ve Fikirlerinize Ihtiyacım Var

ugurbahcelı

Azimli Üye
Adı
ugur
merhabalar değerli arkadaşlar ustalar.

Aslına bakarsanız bu yılın başlarında daha düşük bir bütçe ile d2 kasa 1.3 doblo alma niğetindeydim ancak o bütçe ile aradığım gibi bir arac bulamayınca vaz geçmiştim.

Şimdi ise başlıkta belirttigim gibi 40 bin tl bütçe ile doblo almaya nigetlendim ve bu sefer kesin olarak almak istiyorum çünki kullandığım aracımıda satmış durumdayım.

bu bütçeye göre bir cok doblo var ancak ben olmusken sanırım d3 kasa oluyor 2011 2012 model birsey almak istiyorum hatta alabilirsem daha yükseķ model de olabilir yine anladigim kadariyla bunlarında dolu olan paketi premio. bu pakette hız sabitleyici oluyormu bundan emin olamadim ayrica bu butçeye gore bu modellerde temiz arac bulabilirmiyim.

ufak tefek elektronik isi ile ugrasiyorum aracım çok agir bir yük gormeyecek genellikle aile araci gibi düsünüyorum ancak ayda biŕ mutlaka eskisehir ankara gidip geliyorum bu 1.3 1.6 farkını cok araştırdim bana 1.3 de yeter gibi geliyor ama 1.6 ile uzun yolda daha mi rahat olur acaba.

onemli olan bir konu daha var d3 kasalarin koltukları d2 lerinki gibi yuksekmidir yani soyle sorayim ben d2 aracın sofor koltuguna oturdugumdaki koltuk yuksekligini d3lerde de bulabilirmiyim.

son olarak degerli tavsiyelerinize ve fikirlerinize ihtiyacim var ozellikle eskisehirde olan arkadaşlarin tavsiye edebilecekleri araclarada bakabilirim

ugurbahcelı

Azimli Üye
Adı
ugur
arkadaşlar şu araç var ama sanırım aileden stickerler falan var tanıyan var mı

ve alınır bi araç mı rakamı biraz daha düşer gibi geliyor

451154206 malum site

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
2012 1.3 Beyaz Boyasız D3 var düşünürseniz :) Aile aracı, sigara içilmemiş tertemiz bir Doblo

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
hoş geldiniz. güzel bir doblo bulursunuz inşaallah.

Umuthoca

Azimli Üye
Adı
İbrahim Barut
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2012
2012 1.3 90 hp D3 kasa elegance modeli doblomuz satılık. Hatasız, boyasız. 4 lastik sıfır. Premio black jant takılı. Orijinal 55.000 km. Son fiyat 40.000

ugurbahcelı

Azimli Üye
Adı
ugur
merak ettigim konulara yardimci olacak arkadaslarin yorumlarini beklemekteyim
ayrica arac tavsiyelerinizede acigim