"38 DD 670" BLACK HAWK

Black Hawk

Saygın Üye
Bu da benim göz bebeğim...

Güzel bir pazar günü, hazır hava da güzelken bikaç foto çekip paylaşayım istedim.
Birkaç güzel mekana gidip hoş resimler çekmeye çalışıyordum ama hava kapanıp yağmur yağmaya başladı malesef. Şimdilik bukadar sunabiliyorum beğeninize...

001awz.jpg

002egr.jpg

003pno.jpg

004den.jpg

005xoj.jpg

006nlz.jpg

Fazla bi aksesuar yada modifiye yapamadım, çünkü halen aracın borcunu ödemekle uğraşıyorum.
Zaman içerisinde elimden geldiğince bişeyler yapıp yine sizlerle paylaşmak isterim.

Yorumlarınızı bekliyorum... Saygılar.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
black hawk kardeş ben verdiğin resim linklerini ayrı bir sayfa da tek tek baktığımda da resim dosyası bozuk diyor. İstersen başa bir resim upload sitesine yükle.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
yine aynı hatayı veriyor. Yani bizim sitelik bir sorun değil. Resim bozuk diyor yüklediğin siteler. Acaba resim formatlarında mı bir sorun var?

Black Hawk

Saygın Üye
Murat abi 2. bir bilgisayardan başkasının internetini kullanarak yani tamamen yabancı biri gibi girip kontrol ettim. resimler sorunsuz açılıyor... Olmadı yarın sabah silbaştan yüklerim resimleri...

kokplot

Onursal Üye
arabanı temizlemişsin, yıkayıp ak pak etmişsin. çok güzel ve net druyor. ayrıca çok fazla güneş olmadığı içinde daha cancan çıkmış foto. öncelikle temiz olması güzel. öndeki o demir midir ne bilemiyorum adını ama bu modele güzel gitmiş. allah kaza bela vemesin . araba sade iyidir çok süs olmayacak senin araçta bu yüzden güzel..

Black Hawk

Saygın Üye
kokplot tarafından yazılan metin:
arabanı temizlemişsin, yıkayıp ak pak etmişsin. çok güzel ve net druyor. ayrıca çok fazla güneş olmadığı içinde daha cancan çıkmış foto. öncelikle temiz olması güzel. öndeki o demir midir ne bilemiyorum adını ama bu modele güzel gitmiş. allah kaza bela vemesin . araba sade iyidir çok süs olmayacak senin araçta bu yüzden güzel..

Sağolasın abi teşekkür ederim. Öndeki koruma aldığımda üzerindeydi bakalit benzeri bi malzeme. Demirler muayenede sorun çıkarıyor diyorlar. Dış görünüşte fazla bi değişikliğe niyetim yok zaten. sadece güzel bi jant takma niyetindeydim ama 1 hafta önce 4 lastik yeniledim onlar eskiyip bitene kadar jant alma niyetim yok.

Elimden geldiğince fırsat buldukça temiz tutmaya çalışıyorum ama bazen iş güç derken ihmal ettiğim de oluyor...

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Eline sağlık, güzel resimler elde etmişsin.

Yaz sonu çok çok daha iddaalı olacak. :)

Black Hawk

Saygın Üye
DobloM tarafından yazılan metin:
Eline sağlık, güzel resimler elde etmişsin.

Yaz sonu çok çok daha iddaalı olacak. :)

Sağolasın Kardeş. Bakalım zaman ne gösterecek...

uLc

Yeni Üye
Maşallah.Kazasız belasız,çok temiz görünüyor aracın.Jant diyorum :D

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
resim sorunu sanırım tamam.
Maşallah diyelim bide jant at buna ama. Ozaman daha da güzel olcaktır.

Black Hawk

Saygın Üye
kardelenkurt tarafından yazılan metin:
resim sorunu sanırım tamam.
Maşallah diyelim bide jant at buna ama. Ozaman daha da güzel olcaktır.

Abi Kyowa 374 GFM diye bi model var resmini de koyuyorum.

200804133011_KR374%20GMF.jpg

Çok hoşuma gidiyor. Bir araçta da uygulanmış halini gördüm. Onunda resmini koyuyorum.

60328052d748a52e765cddab6d5c0bae.jpg

o gün bu gündür kafaya taktım bu modele ama şimdilik alacak durum yok. Zamanla olur inşallah...

kokplot

Onursal Üye
çelik cantlarında envai si var. alaşımlılar hafif oluyor galiba. ama ben takacak olsam 8 kollularında takardım. ahtapotun kolları gibi birde koyu parlak renk tercih ederdim galiba :D

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
black hawk kardeş arban cok temiz maşallah allah kza bela vermsin arkların dedigi senin düşündügün gibi cant lazım ozman bak doblonun durusuna

ben bir duruşu bir gidişine hastayım doblonun :)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Ben oksijenin jantlarına bitiyorum. :)

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
evet bu jantlar çok güzel.. uygulamasıda gösteriyor. İnşallah bizim de olur. ortalama fiyat nedir ki bunun.

Black Hawk

Saygın Üye
premio2007_55 tarafından yazılan metin:
black hawk kardeş arban cok temiz maşallah allah kza bela vermsin arkların dedigi senin düşündügün gibi cant lazım ozman bak doblonun durusuna

ben bir duruşu bir gidişine hastayım doblonun :)

Sağolasın premio2007_55. Allah (C.C.) hiçbirimize kaza bela vermesin.

Black Hawk

Saygın Üye
kardelenkurt tarafından yazılan metin:
evet bu jantlar çok güzel.. uygulamasıda gösteriyor. İnşallah bizim de olur. ortalama fiyat nedir ki bunun.

Abi ben 18" fiyatı aldım . (Uygulama yapılmış araçtakiler de 18" çünkü) 1200 - 1300 arası diyorlar dördüne. Tabi bu ebata uygun en düşük fiyatlı lastik 150 civarı tanesi Michelin almaya kalkarsak 320 dediler tanesine :(

Black Hawk

Saygın Üye
DobloM tarafından yazılan metin:
Ben oksijenin jantlarına bitiyorum. :)

Önceleri aklımda çok model vardı. Oksijenin de bazı modelleri hoşuma gidiyor. Ben özellikle Bijonları gizli olan modelleri seviyorum. Jantın tasarımı daha sade oluyor sanki.. Biraz da ofsetli olsun istiyorum.. Bi ara aklımda Borbet vardı ama o da sanki bir BMW klasiği... BMW dışında sadece Şahin - Doğan serisine yakıştırıyorum. Bizim araçlarda garibime gidiyor... :)

geremy

Onursal Kurucu
resimler güzel çıkmış.yukarıda jantın hafif göbeklisi hoşuma gidiyor connect lere falan takıyorlar ince yanak çok hoş duruyor.