2016 D4 mükemmel ötesi ses sistemi

hilmikuss

Azimli Üye
Adı
HİLMİ
Arkadaşlar merhaba.2016 D4 1.3 ecojet Premio plus aracım var.Bildiğiniz üzere doblo larımızda özellikle D4 te muhteşem! bir ses sistemi var.Aracımın herşeyinden memnunum fakat ses konusunda araca ifrit oluyorum.Bilen arkadaşlar bu aracın hoparlörleri mi yoksa teybi mı kötü? Aynı multimedya sistem egea ve 500 serisinde de var ama bu kadar kötü ses olacağını düşünmüyorum.Ben hoparlörleri degistirsem yeter diyorum ama sizden yorum istiyorum.Amacım bangır bangır ses ve bas değil ancak az da bir bas olmalı.Fiorino bile bundan iyi.Arabama amfi falan bağlamak istemediğim için iyi araştırmak istedim.Yardımlarınızı bekliyorum.

Nctcngz

Daimi Üye
Adı
Necati
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Siyah
D4 kasa hiç incelemedim fakat D3 kasada olan bölümdeyse aracın iç hacmi geniş ve kullanılan hoparlör ufak ve yetersiz olduğu için ses yetersiz gelir. Tam ve net sonuç almak istersen anfi, bas, komponent = mükemmel sonuç :)

hilmikuss

Azimli Üye
Adı
HİLMİ
@Nctcngz
İşte sorun bu zaten.
arabanın orijinalliğini bozmamak ve amfi bas kullanmamak.Dedigim gibi ahım şahım bir ses istediğim yok biraz bas olsa yeter bana

Nctcngz

Daimi Üye
Adı
Necati
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Siyah
@hilmikuss

Yani ozaman hoparlör değişimi yapabilrisin fakat dobloların kapılarında bulunan hoparlörler orjinalleri ince tasarıma sahip alıcağında orjinale yakın bi şekilde olması gerekiyo yoksa oturmuyo kapıya ayrıca teyb çıkışıda önemli eğer çıkış yetersiz gelirse aldığın hoparlörde aynı orjinaldeki gibi ses verir fikrim bu şekilde :harika:

EnginDemirezen

Ankara Beypazarı Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Adı
Engin DEMİREZEN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sazcı/bilgisayarcı+elektrik elektronik
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
beyaz

unal karadas 37

Fenomen Üye
Adı
unal karadas
Kan Grubu
A RH +
Meslek
kaynakcı
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
(Turk) kahverengi
Bizzat d4 u test ettim mukemmel arac diger seriler malum.ortda. fiat yavasta olsa bu isi yapmaya calisiyo
Dahada guzel isler cikaracak
Araca gore ses sistemi bi yik daha iyi olabilirdi