2012 D3 İle Aranıza Katılıyorum Kısmetse

Gökhan_059

Daimi Üye
Adı
Gökhan Özcan
Bugün aracımız için anlaşma sağladık ay sonu alım satım işlemlerimizi gerçekleştireceğiz.

Araç 29.000 kmde.1.3 my life teknolji paket.
Herhangi bir kazası hatası vs.yok.
38.000 TL yanında 4 kış lastiğiyle anlaştık.

İyi bir fiyat diye düşünüyorum yorumlarınız nelerdir?

Araçta 4 cam otomatik yokuş kalkış desteği hız sabitleme gibi donanımlar mevcut.Araç gerek içi gerek dışı çok iyi kullanılmış gibi çok şanslıyız piyasada temiz araba özellikle doblo bulmak çok zor.

450b593f19824a2c135924d686a894a9.jpg

EnginDemirezen

Ankara Beypazarı Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Adı
Engin DEMİREZEN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sazcı/bilgisayarcı+elektrik elektronik
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
beyaz
Arabada hasar kaydı var mi bunu iyi öğrenin mesajda bazı hasar kaydı belli olmuyor geçen tanıdık focus aldı mesajda 0 hasar kaydı gözükmesine rağmen sigortacı sisteminde 7bin civarı hasar çıktı araba pert hasar kaydından sonra computeste sokun km orjinal mi değişeni boyası ortaya çıkar bu konulardan basarili çıkarsa durma al güzel fiyat bu arada hoş geldin aramıza
1.3 mu life de yokuş destek var miydi ya 1.6 elegance 2012 benimki yok bende neyse Torosdan geçtim yokuş sökmez bana da bilmiyodum ;)

Son düzenleme:

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
yokuş kalkış hız sabitleme varsa my life değil premiodur o

EnginDemirezen

Ankara Beypazarı Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Adı
Engin DEMİREZEN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Sazcı/bilgisayarcı+elektrik elektronik
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
beyaz
@Teknoengin
@Gemlikforum
Bende öyle tahmin ediyorum

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
@Gökhan_059
hoşgeldin

Gökhan_059

Daimi Üye
Adı
Gökhan Özcan
Ben de şaşırdım ama araç premio değil my life.

Teknoloji paket içeriğinde mi var acaba hız sabitleme yokuş kalkış desteği?

Sigortadan sorgu servise gösterme vs.işlemleri takip edeceğiz bakalım ay sonuna kadar.

Gökhan_059

Daimi Üye
Adı
Gökhan Özcan
2012 my life lara bakıyorum netten de onlarda da gözüküyo hız sabitleme.
Yokuş kalkış desteği de sanırım teknoloji paket içeriği.

wilyimc

Daimi Üye
Adı
Tayfun Aktürk
Modeli
Renk
Metalik Siyah
My Life da teknoloji, konfor ve güvenlik paketi alıp bu donanımları edinmek mümkün. Hatta MyLife donanımda Blue&Me donanımı standart gelir. Premio ile farkı ise, görünüm farklılıklarıdır. Örneğin, deri direksiyon simidi, vites topuzu vs. gibi özellikler, otomatik klima, dış sıcaklık sensörü, titanyum görünümlü kapı çıtaları, tavan rayları, yan havayastıkları vs. sadece Premio da alınabilir. Ayrıca premio da güvenlik paketi(ESP, ASR, Hillholder), standart, MyLife de opsiyoneldir.

Ayrıntılı donanım farklarını FİAT'ın resmi sitesinin 2012 yılına ait sayfasından bakabilirsiniz: http://web.archive.org/web/20120320...es/tr/ticari/yenidobloCombi_donanimpopup.aspx

2012 model bir araç için 29 bin KM bayağı düşük geldi bana. Kesinlikle aracı ayrıntılı ekspertiz etmeden almayın. Servis bakımlı ise bakım kayıtlarını sorgulatın. Muayene kayıtlarını inceleyin. Çünkü her muayenede aracın KM'si kayıt altına alınır. Fiyat son zamanlar takip etmiyorum ama araç dedikleri gibiyse uygun görünüyor.

Son düzenleme:

Gökhan_059

Daimi Üye
Adı
Gökhan Özcan
Araç fazlasından kullanılmadığını biliyoruz aracın.Aynı semtteyiz satıcı ile akrabayız yakın olmasa da.

Sigortadan sorgulama yaptık herhangi bir arıza görünmüyor.Servis bakımlı araç kayıtlarda da sorun görünmüyor.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
hayırlısı olsun eğer el frenin orada asr tuşu yok ise yokuş kalkış deteği yoktur my life ta teknoloji paketi diye bir paket yok my life ta blue me ve hız sabitleme var eğer güvenlik paketi alındı ise asr esp yokuş kalkış ozaman vardır

Gökhan_059

Daimi Üye
Adı
Gökhan Özcan
Araçta hız sabitleme de yokuş kalkış desteği de var arkadaşlar. Blue me pakedi olabilir evet ama yokuş kalkış güvenlik pakedinde diye biliyorum her iki paket de mevcut sanırım [emoji3]

semihvarli

Saygın Üye
Adı
Semih Varlı
Meslek
manifaturacı
Modeli
Renk
çöl grisi
Öncelikle hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan my life da paketlerde oluyo benim bildigim yokuş kalkiş hiz sabitleme gercekten güzel bir araba bulmuşsun

Gökhan_059

Daimi Üye
Adı
Gökhan Özcan
Sağolun çok teşekkürler.

Araç yan basamaklarla çok şık duruyor bunu nasıl yaptırabiliriz ne kadar fiyatı vardır ve muayenede sorun teşkil eder mi?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
@Gökhan_059

arabanızda asr tuşu var mı?

zaten var ise yokuşta durduğunuzda geri kaymaz asr yok ise yoktur yokuş kalkış tek başına alınamıyor dobloda

cihatbayir

Onursal Üye
Adı
cihat
Modeli
Renk
beyaz
öncelikle aramıza hoş geldin. My life serisi araçları bi dönem araştırdım baktığım her araçta yokuş kalkış ve hız sabitleyici vardı standart donanım diye düşünüyorum

Gökhan_059

Daimi Üye
Adı
Gökhan Özcan
Hoş gördük sağolun.
Bugün bir turladık araçla servise falan gittik neyse denedik yarım debriyajda aracı tutmadı frenden çekince.
Arkadaşın dediği gibi el freni yanında asr tuşu da yok blueme var sadece.Hız sabitleme var blueme var çelik jant var yokuş kalkış desteği de olsa arkaya bir premio yazısı aynalara kapı kulplarına krom kaplama vs.al sana premio [emoji3] Aracı cidden çok beğendim.

Gökhan_059

Daimi Üye
Adı
Gökhan Özcan
Yakıt deposu 45 litre dendi bugün ben 60 diye biliyordum.

1 depoyla Tekirdağ-Ankara git gel yapar diyor araç sahibi ben 60 litre olarak düşününce çok iyi dedim 45 litreyse eğer şahane.